Leikin stripparia pojille,

Anonyymi

riisun mekkoni ja pikkarini. Vain sukkanauhaliivit ja sukat sekä korkkarit saavat jäädä. Asetun leveälle sängylle makuulleni, polvet tiukasti yhdessä. Hyväilen rintojani ja vatsaani. Pojat seisoskelevat sänkyni vieressä, vain t-paidat päällään. Levitän sääreni ja katselen poikien reaktioita... tai siis erektioita. Neljä kalua nousee, kuin taikasanasta tiukasti stondikseen, siis oikeasti. Ei mitään puolivelttoa ja lykittyä, vaan ihan itsestään tiukasti ylös päin. Kiihotun ajatuksesta, että nuo kaikki haluavat minua. Työnnän sormeni sisääni ja raotan häpyhuuliani. Lähimmällä kaverilla kiiltelee ja valuu jo touhutippa pitkänä roikkuvana, kuin räkä nuhaisen nenästä. Työnnän sormeni uudelleen sisääni, olen märkä , limaisen märkä. Nyökkään taaempana olevalle kundille, joka tulee päälleni ja työntyy sisääni. Tunnen kuinka hän laukeaa sisääni, kalu nytkähtelee kymmenkunta kertaa. Sitten hän nousee pois päältäni. Minulta ei tullut... vielä. Haluan pidätellä orgasmia viimeiseen asti. Vuorotellen kukin käy sisälläni ja viimeisen kanssa anna sen tulla. Huudan oikeesti, tuntuu ihan älyttömän hyvältä. Käännyn kyljelleni, koska sänkyyn on jäänyt iso spermaläikkä. Tunnen nesteen valuvan sisältäni reidelleni. Käännyn kontalleni ja yksi kavereista tulee sisääni takaa päin. Turraksi naitu ja litisevä hupirakoni lähettää aivoihini vielä toisen ison O.n. Tämä ei ollut eka kerta näin, eikä varmaan viimeinenkään. Rouva 46v.

7

671

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Ettei olis Raksu vauhdissa

    • Anonyymi

      Minä kanssa haluaisin, jos vain uskaltaisin ja kehtaisin. On varmasti kiihottavaa olla kaiken huomion keskipisteenä.

      • Anonyymi

        Haluaisitko antaa pillun useamman käyttöön samalla kertaa vai😊


    • Anonyymi

      Mistä päin oot

      • Anonyymi

        Siitä kannakselta perseen edestä.


    • Anonyymi

      Noin pitkälle en ole kyllä mennyt, mutta käynyt saunassa firman kesäharkkapoikien kanssa. Kyllä siinäkin muutama heppi sojotti :)

    • Anonyymi

      VOKin pojujen kanssa muutaman kerran. Ihan taivaallista tositosinuorten kanssa!

      Hoitsutäti 41 v

    Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin

      Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http
      Maailman menoa
      294
      4781
    2. Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi

      se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?
      Maailman menoa
      135
      3066
    3. Miksei Björn Wahlroos jaa rahaa köyhille?

      Esimerkiksi Nordean tiloissa? Vai tuovatko ne köyhät hiekkaa marmorilattioille ja siksi ei pysty mursunviiksi pystyyn k
      Maailman menoa
      52
      2983
    4. Jouluksi miettimistä: kuka tai mikä valmistaa rahan?

      Nyt kun on ollut vääntöä rahasta ja eritoten sen vähyydestä, niin olisi syytä uida rahan alkulähteille, eli mistä se syn
      Maailman menoa
      28
      1541
    5. Julkinen sektori on elänyt aivan liian leveästi yli varojensa!

      Viimeisen 15 vuoden aikana julkisen puolen palkat ovat nousseet n. 40%, kun taas yksitysellä sektorilla vain n. 20%. En
      Maailman menoa
      227
      1242
    6. Missä kunnassa kaivattusi asuu

      Kuinka tarkkaa uskalla sanoa?
      Ikävä
      47
      1189
    7. Yksikään persu ei ole saanut Nobelin palkintoa

      Kertoo paljon persujen älyn puutteesta. Demareista mm. Ahtisaari on kyseisen palkinnon saanut.
      Maailman menoa
      7
      996
    8. Miten antaa merkki hyvin eri ikäiselle miehelle, että kertoisi toiveensa ja ajatuksensa?

      Olen pitkään pitänyt miehestä, joka myös varmasti minusta. Hän ei tosin kerro ihastumisesta, eli voi hyvin olla, että tu
      Ikävä
      78
      991
    9. Emme koskaan keskustelleet kasvotusten syistä välirikollemme

      Enkä voisi kertoa perimmäistä rehellistä syytä. Kerroin sinulle pintapuolisen ”paketin” ja otin tavallaan omalle vastuu
      Ikävä
      58
      981
    10. Paskalaista valokuitulakiin

      Nyt maksajiksi joutuvat kaupunkilaiset eivätkä mökkiensä ulkohuusseissa kakistelevat mummot. Nimittäin EU määrää jokais
      Maailman menoa
      52
      979
    Aihe