Alkoholisti valmentajana.

Anonyymi

Hieman oudoksuttaa kyseisen valmentajan paapatukset thainyrkkeilystä väitteellä että jotkut muut ei olisi kiinnostuneita, mistä vitusta se muiden ihmisten tietämykset ja kiinnostukset tietää.
Tolla hullulla on se mielipide että kaikesta täytyy tekniikoita ja ajatuksia myöden olla tietoinen että olis kiinnostunut ja jopa arvostaisi lajia.
Hulluinta on tuo lajin kumartaminen kirjoittamalla maailman parhaista nyrkkeilijöistä, vaan ei ainoastakaan oikeasta thainyrkkeilijästä.
Luulisi tolla aivottomalla olevan jääkaappinyrkkeilytilassaan myös tusonin julisteen vieressä joku thai.

Huuhaa.

5

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Sitä se kesken käynyt kilju teettää.

    • On se vitun saatana sellainen perkeleen vittu että saatana että korpeaa aivan saatanan vitun helvetisti perkeleen vitun saatanan vittu mikä idiootti perkele mä sille arvostukset saatana näytän silleen että velliä kiskoo perkele vielä 2080 luvulla vitun sannin kanssa perkeleen runoratsu saatana elämän kokemusta ja kaikkea paskaa vittu ja sitten tarinoita kerrotaan vittu kyllä täältäkin lähtee... lopburin vitun apinatemppeli on saatananperkeleen apinatemppeli!!!! Vittu!!!!!!

    • Anonyymi

      Tosi on, minulla on muuten kaveri buriramissa siellä ei ole ollut mitään rokote kampanjaa muutakuin hoitohenkilöstölle ja riskiryhmille, rokottamisen perusteet löytyvät netistä, vuonna 67 syntyneelle ulkomaalaiselle henkilölle joka on terve ei rokotetta varmasti tarjota, ellei kuulu riskiryhmään, lainkaan... Se on vastoin läähintöhallituksen ohjeita, rokote ei myöskään voi olla peräisin yksityssairaalasta koska tuota rokotetta on vain valtionrokotusohjelmassa, siis sinovaccia. Siis tuoreen lapsen isä on huonokuntoinen riskiryhmäläinen...

      • Anonyymi

        Jos thaimaassa olisit niin tietäisit että rahalla on täällä thaimaassa ihmeellinen vaikutus. Vitun kaveri sinulla Buriramissa, olet pelkkä huuhaa.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Jos thaimaassa olisit niin tietäisit että rahalla on täällä thaimaassa ihmeellinen vaikutus. Vitun kaveri sinulla Buriramissa, olet pelkkä huuhaa.

        Wuuffelis sentään, nyt Neito on korruptoinut itsellensä ja nuorelle vaimolleen rokotteet, ihmeellinen vaikutus tosiaan eikä rokotustodistus ollut edes yksityissairaalasta.


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      193
      1462
    2. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      138
      923
    3. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      85
      892
    4. Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies

      Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?
      Ikävä
      57
      883
    5. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      53
      806
    6. Martinan tarve valehdella.

      Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t
      Kotimaiset julkkisjuorut
      255
      693
    7. Tumman vihreä mercedes

      Mikä se on tuo kylää ympäri ajava vihreä mercedes, takakontti tärisee kuin hullu ja välillä kylän juoppojakin kuskailee,
      Hyrynsalmi
      10
      690
    8. Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla

      Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä
      Maailman menoa
      334
      664
    9. Olisitko oikeasti valmis rikkomaan

      Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk
      Ikävä
      58
      654
    10. Miksi tällainen pelottaa ja aiheuttaa joillakin ärtymystä?

      "Sitoudun ystävien ja kollegoiden kanssa puuttumaan seksistisiin vitseihin ja vähättelyyn. Sanon ääneen, kun jokin ei ol
      Maailman menoa
      74
      626
    Aihe