Näyttää hyvin toimivan täälläkin….
Ajatusjauhamo
Anonyymi
11<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Joo ajatuksia jauhettu,pelkkää paskan jauhantaa tällä palstalla ja kunnan politiikassa,toiminta puuttuuko.
Toiminta oikeaan suuntaan oikeaan aikaan puuttuu. Tyystin.
18.45
Miksi et ole lähtenyt ehdokkaaksi ja nöyttämään muille ne oikeat teot oikeaan aikaan ja oikeaan suuntaan,kun tunnut olevan niin varma omasta osaamisestasi. Päättäjien joukkoon varmasti olisi sopinut tuollainen taituri?
Minä kuulun niihin päättäjiin, siis tiedän mitä puhun
Päättäjien joukkoon ei kuulu taiturit. Ne savustetaan ensimmäisessä lähdössä ulos. Kateitteitten ja pahansuopain on valtakunta.Nm. näin on velikullat
Tuo on totta täällä eduskunnassakin,pelkäävät omanetunsa puolesta
Mitä jäljelle sit’ jää? Jaa minä mää ensin tyypit
Ei välitetä muusta kun omasta hyvästä voinnista, äänestäjistä ei välitetä,kokous palkkioita on moneksi vuodeksi vaikkei tekis mitään.
Joo
Ei kai
Osta vene se kannattaa