Miten saisin houkuteltua ufoja luokseni? Haluaisin nähdä ufoja ja humanoideja. Tiedättekö miten voisin houkutella heitä?
Miten houkutella ufoja?
15
709
Vastaukset
- Anonyymi
Kannattaa järjestää ufojen tarkkailun iltoja jollain kukkulalla, Helsingissä esim. Malminkartanon täyttömäellä. Lintubongailun ja tähtientarkkailun merkeissä voi aloittaa virallisesti, jos ufoilu ei tunnu niin luontevalta.
- Anonyymi
Kattaisiko mennä pimeän aikaan järjestää?
- Anonyymi
Neuvostoliiton aikaisen amiraalin mukaan se oli helppoa. Ilmasotaharjoitukset pystyyn, niin jo oli ufot paikalla tarkkailemassa. Eli pistä pystyyn ilmasotaharjoitukset!
- Anonyymi
Heitäpä Klonkku pihalle niin se voi osoitella siellä ufopilviä sinulle.
Nettiseuroilta sait voimia taas ufojen vastaiseen taisteluun? Miten on uskon laita? Näyttää horjuvan edelleen.
- Anonyymi
CE5 meditaatio toimii sanoisi Steven. Isolla maksulla pääsee retriitille houkuttelemaan ufoja autiomaassa.
- Anonyymi
Rekisteröidy johonkin treffipalveluun, niin jo alkaa pukkaamaan humanoidin kuvaa ruutuun. Siitä sitten pyydät niitä saatolle, niin helppoa se on. Amen.
- Anonyymi
..vaikuttaa siltä, jotta sotavoimien ja sotaharjoitusten seuraajina viehkeät UAPit on, joten niille seuduin siis..
mitä sitä tyhjää toljottamaan, vaan tapahtuma paikoille..
Myöskään urheilukilpilut, bändihommat ei näytä vetävän UAPpeja, saa nähdä raportoidaanko, Venäjällä olevalta Ilmailunäytöksestä, MAKS 2021, vaan hakuun...
UAPeilla on siis rajalliset resurssit ja tarkkailevat vain "kaikkein kovimpia" juttuja..
jotta näillä miettein - Anonyymi
Tarjolla on ainakin pari tapaa.
Etsi ihmisiä jotka harrastavat humanoidien kanavointia ja osallistu heidän istuntoihinsa. Paikanpäällä osallistumisen lisäksi voit osallistua myös webinaareihin eli netissä tarjottaviin kanavointi-istuntoihin.
Automaattikirjoituksesta voisi myös olla apua. Netistä löytynee ohjeet kuinka pääset sen kanssa alkuun.
Näyttäytyvätkö he sinulle pyynnöstä - ehkä jos se palvelee heidän tarkoituksiaan .- Anonyymi
"Automaattikirjoituksesta voisi myös olla apua. Netistä löytynee ohjeet kuinka pääset sen kanssa alkuun."
Juu-u.
"Uusi tekoäly hämmästyttää: kirjoittaa uskottavasti mitä vaan – suomalaistutkija: “Tuottaa puppua, joka näyttää oikealta”"
https://yle.fi/uutiset/3-11469909 - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
"Automaattikirjoituksesta voisi myös olla apua. Netistä löytynee ohjeet kuinka pääset sen kanssa alkuun."
Juu-u.
"Uusi tekoäly hämmästyttää: kirjoittaa uskottavasti mitä vaan – suomalaistutkija: “Tuottaa puppua, joka näyttää oikealta”"
https://yle.fi/uutiset/3-11469909Juu-u
Tietokoneiden aikakausi on tuottanut psyykkisen automaattikirjoituksen rinnalle tekoälyn automaattikirjoituksen.
Lukekaapa tuoremehujen tuoteselosteita kaupassa. Ennen ne sisälsivät appelsiineista puristettua mehutiivistettä, mutta nykyään väriaineita ja appelsiiniaromia. Tekoälyn kirjoittelu on appelsiiniaromia. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Juu-u
Tietokoneiden aikakausi on tuottanut psyykkisen automaattikirjoituksen rinnalle tekoälyn automaattikirjoituksen.
Lukekaapa tuoremehujen tuoteselosteita kaupassa. Ennen ne sisälsivät appelsiineista puristettua mehutiivistettä, mutta nykyään väriaineita ja appelsiiniaromia. Tekoälyn kirjoittelu on appelsiiniaromia.Erään varsin tunnetun valmistajan appelsiinitäysmehu 1 L tuoteseloste.
"Appelsiinitäysmehu (tiivisteestä), C-vitamiini."
Mehujuomat, joihin jotkut haksahtavat halvan hinnan vuoksi, ovat tietysti oma tuoteryhmänsä.
- Anonyymi
Ampumalla raketteja ja ballistisia risteilyohjuksia taivaalle huvikseenkin, voi houkutella
- Anonyymi
Säteilyvaara-kyltti tontin rajalle, niin johan alkaa lentolettusia pörräämään huudeilla.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1721137
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän132857- 84793
- 51738
Olisitko oikeasti valmis rikkomaan
Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk55549Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies
Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?37541Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla
Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä295533Martinan tarve valehdella.
Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t215489Pakkomielle
Tahdon pyytää anteeksi, että olen kaivannut sinua kaikki nämä vuodet ja olet ollut minulle pakkomielle. Nyt on aika pääs45482- 49477