Nyt on kyllä pakko kyseenalaistaa tämän liikkeen palveluhalukkuus. Heitä ei tunnu kiinnostavan asiakkaiden lähettämät kyselyt esim. viestiosion kautta. Itse olen kokenut tämän konkreettisesti. Vastaavaa olen kuullut myös muualta. Jos on jotain kysyttävää heiltä, niin soittakaa sinne puhelimella, niin näätte, että palvellaanko siellä asiakkaita.
Yksi pahimpia virheitä on asiakaspalveluyityksissä jättää vastaamatta asiakkaan kyselyihin!! Huono kello alkaa kuulua kauas ja varsin nopeasti ja kuuluvasti.
Marine.fi pienkonekauppa Jyväskylä, kokemuksia
Anonyymi
1
2313
Vastaukset
- Anonyymi
No eipä ollu häävi kokemus soutuveneen ostokaan paikan päällä. 2 viikkoa etukäteen varattiin vene ja sovittiin että saan trailerin sille päivää lainaan.
Saavuttiin sovittuna aikana, niin sillon sit alettiin katella venettä valmiiksi ja odotuttaa. ja trailerin antoi pitkin hampain lainaan ”kun tarvittais sitä itekkin”.
Paikkaa en yleisesti moiti enkä kaikkia tekijöitä, vaan tätä yhtä nuorta venemyyjää.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 172463
- 441271
Piilorikollisuutta Puolangan päätöksentekoelimissä? Kyllä! Julkisesti todistettu!
Kyösti (kesk) rehenteli julkisissa tiedotusvälineissä tehneen jo ennen vaaleja sopimuksen kokoomuksen ehdokkaiden kanssa70927Miten suomalaiset miehet
On usein niin aikaansaamattomia? Odottavat prinsessapalvelua. Odottavat, että nainen tekee aloitteen, että nainen pyytää137872- 45851
- 59817
- 42796
Eräs läheinen sanoi
Että mies kyllä ottaa aina itse yhteyttä, jos on kiinnostunut. Oli tilanne mikä hyvänsä. Kuulemma kuvittelin koko jutun.44765Eduskunnassa valmistaudutaan jo persujen täydelliseen romahdukseen - Koko paska kaatuu hetkessä
– On mahdollista, että käy kuin Assadin Syyrialle tai Ceaușescun Romanialle: koko paska kaatuu aivan hetkessä, kun tarpe164742Iloista ja aurinkoista pääsiäistä kaikki palstan kivat sinkut :)
Täällä on näköjään vähän huono meininki tarttunut kuin tuolta muualta mutta pidetään edelleen tämä puoli suht positiivis130704