Sara Sieppi - miljonääri

Tämänpäiväisen iltalehden mukaan rahaa tulee Saralle ovista ja ikkunoista. Hyvä Sara! Nyt kyllä Saran haukkujia ottaa rankasti pannuun. Siellä lähiössä hakataan varmaan päätä seinään kun itseltä on rahat loppu ja kaljatkin juotu.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Hyvä Sara! 👍

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Tämänpäiväisen iltalehden mukaan rahaa tulee Saralle ovista ja ikkunoista. Hyvä Sara! Nyt kyllä Saran haukkujia ottaa rankasti pannuun. Siellä lähiössä hakataan varmaan päätä seinään kun itseltä on rahat loppu ja kaljatkin juotu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu