Kukahan se aivoinvalidi oli, joka oli yrittänyt ajaa vapaalla olleen poliisin päälle, kun poliisi oli yrittänyt puhumalla yrittänyt estää känni ääliötä ajamaan lähtemisestä.
Noh, nyt se pölvästi saa varmasti syytteen murhan yrityksestä ja se on sille aivan oikein.
Nyt jotkut tietenki väittävät, että eiväthän ne bättre folk pedersöreläiset ryyppää eivätkä tee rikoksia. Nehän ovat niin fiksua porukkaa, ettei fiksumpia löydy mistään muualta.
Vai olisikohan sittenkään niin?
Useamman henkilön mielestä ne hulluimmat löytyvätkin nimenomaan Pedersörestä.
Pedersören rattijuoppo idiootti
Anonyymi
3
1217
Vastaukset 3
- Anonyymi
Rattijuoppo se oli.Uhmakas alkoholisti .
- Anonyymi
Ettei vaan olis ollu aito pottunokka finntuppi...
- Anonyymi
Olen silloin tällöin miettinyt sitä, miksi ne bättre folk pedersöreläiset eivät muuta Ruotsiin.
Siihen on varmaan kaksi syytä.
1. Ruotsissa bättre folk pedersöreläiset eivät voi kulkea pottunokka pystyssä ja luulla olevansa muita parempia ihmisiä.
2. Bättre folk pedersöreläiset eivät osaa ruotsia, eikä Ruotsissa kukaan ymmärrä pedersören mongerrusta..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1031680
- 721274
- 901242
Jasmin vauhdissa
Kyllä pitää Jassulla kiirettä, kun yhtenään menoa mun äidin, isäpuolen ja Markon kanssa Ossianin ollessa tietysti sulois2801043- 47961
- 95939
- 83835
- 50802
- 55763
- 47729