Nordean Tavoitehinta 20 euroa?

Pikkuhiljaa Tavoitehinta nousee.
92781
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Analyytikkojen tavoitehintoja korotettu.

Äänestä

Seuraava raketti

Äänestä

Hyötysuhde+140%

Äänestä

Nousulle on vah v at perusteet

Äänestä

Nostalgia lyö nyt vahvasti läpi pankin talouden. Suurpankki näyttää Suunnan.

Äänestä

Ylituottoa puretaan lusäosingoilla.

Äänestä

Osakkeen hinta tuplaantuu

Äänestä

Sampo hyötyy

Äänestä

Osinko 2 euroa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Pikkuhiljaa Tavoitehinta nousee.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu