500X "Yacht Club Capri"

Anonyymi

Näkyy Saksan Fiat valikoima hieman runsaammalta kuin Suomessa. Löytyy Pandan eri versioita, tila-auto 500L eli joita ei Suomen hinnastossa ollenkaan.
Lisäksi mm. 500 ja 500X malleista Hey Google - mallit..
500X:stä lisäksi mm. Sport ja otsikon mukainen "Yacht Club Capri" - versio. Todella näyttävä ja upeasti varusteltu malli. Vaaleaa nahkaa, kojelaudassa ja vaihdekepin nupissa puuta, avattavalla kangaskatolla jne. Lisäksi myös 130 hv 1.6 multijet diesel valikoimassa 1.0 ja 1.3 bensaturbojen lisäksi. 500X:ään saa siellä myös 1.3 Multijet dieselin, mutta sitä ei tähän erikoismalliin. Dieseleiden CO2 - päästöt pienemmät kuin bensakoneiden. Täällä ei dieselkoneisia tarjolla ollenkaan.

https://www.fiat.de/fiat-500x/500x-dolcevita-yacht-club-capri/exterieur

4

253

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Hehehehehehehehehe. Hihihihihihihihih. Joku haaveilee viatista!

      • Anonyymi

        joku ei pelkästään haaveile, vaan myös menee ja ostaa Kamuxista rahoituksella ruuvattumittarisen öljysyöpön. ehehehehehe. Hihihihihihihih


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        joku ei pelkästään haaveile, vaan myös menee ja ostaa Kamuxista rahoituksella ruuvattumittarisen öljysyöpön. ehehehehehe. Hihihihihihihih

        Hehehehehehehehehe. Viatista on vain yksi vika. Kukaan täysjärkinen ei sellaista halua riesakseen. Heheheheheheheheheh


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Hehehehehehehehehe. Viatista on vain yksi vika. Kukaan täysjärkinen ei sellaista halua riesakseen. Heheheheheheheheheh

        Hienoja, suomi on fiatin peräkylä.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kumpi vetoaa enemmän sinuun

      Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?
      Ikävä
      94
      1855
    2. Ei se mene ohi ajan kanssa

      Näin se vaan on.
      Ikävä
      86
      1313
    3. Tavoitteeni onkin ärsyttää

      Sua niin turhaudut ja unohdat koko homman
      Ikävä
      110
      1143
    4. Tunnistebiisi

      Laita joku tunnistebiisi, niin tiedän ett oot täällä ja kaipaat ehkä mua
      Ikävä
      76
      1027
    5. Taidat tykätä linnuista paljon

      Mikä on sun lemppari ☺️😉🥹🦢🐦‍⬛🦉🦜🦚
      Ikävä
      117
      986
    6. Okei nyt mä ymmärrän

      Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘
      Ikävä
      57
      863
    7. Miks käyttäydyt noin?

      Välttelet kaikkia kohtaamisia...
      Ikävä
      47
      781
    8. Ei sun tarvi jännittää enää

      en yritä enää mitään. Tiedän että olin mauton ja sössin kaiken.
      Ikävä
      36
      772
    9. Olen huolissani

      Että joku päivä ihastut/rakastut siskooni. Ja itseasiassa haluaisin, ettei hän olisi mitenkään sinun tyyppiäsi ja pitäis
      Ikävä
      48
      731
    10. Minkälainen ääni mulla on mies

      Sinun mielestä?
      Ikävä
      33
      693
    Aihe