Huomenna Wembleyllä Englannissa. Takam on hankala luupää ja kova lyöjä kenelle tahansa, jos Povetkin ei olisi ollut kovassa iskussa tässä matsissa noutaja olisi tullut. Sama sivukoukku vei Takamin veteläksi kuin Whytenkin. Äijät löivät olan takaa toisiaan. Joyce pärjää jos pitää Takamin kauempana, ei silti Joycen pää on betonia ja Takamkaan ei ole enään entinsensä, luultavasti.
https://www.youtube.com/watch?v=2JKK9zt2Pog
Onko Takamista Joycen nitistäjäksi?
2
92
Vastaukset
- Anonyymi
Etkö olisi voinut kirjoittaa nuo kaikki yhteen ja samaan aloitukseen? Täh?
- Anonyymi
Keskeytys kyseenalaine, Takam otti iskun horjahti mutta ei nyt ollut sekasin ku Joyce löi jatkoja, osa meni Joycelta ohi ja tuomari keskeytti.
Joyce antaa kummallisesti toisen lyödä suojaamatta juurikaan.
Kumma jätkä, tuntuu että mikään ei vaikuta vaikka kuinka päähän takoo kuten Takam teki, ei edes ottelun lopussa näy mitään naamassa? Siinä mielessä petollista jos pääsee Joshuaa vastaan tuo ylimielisyys päänupin kestoon ja välinpitämättömyys pitää karsia ehdottomasti pois. Myös Wilderiä vastaan tuollanen ei käy.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo hiiri kadoksissa, Marin jo kommentoi
Kuinka on valtiojohto hukassa, kun vihollinen Grönlantia valloittaa? Putinisti Purra myös hiljaa kuin kusi sukassa.1266410Nuori lapualainen nainen tapettu Tampereella?
Työmatkalainen havahtui erikoiseen näkyyn hotellin käytävällä Tampereella – tämä kaikki epäillystä hotellisurmasta tie716243Lopeta jo pelleily, tiedän kyllä mitä yrität mies
Et tule siinä onnistumaan. Tiedät kyllä, että tämä on just sulle. Sä et tule multa samaan minkäänlaista responssia, kosk3766205Tampereen "empatiatalu" - "Harvoin näkee mitään näin kajahtanutta"
sanoo kokoomuslainen. Tampereen kaupunginvaltuuston maanantain kokouksessa käsiteltävä Tampereen uusi hyvinvointisuunni3444002Lidl teki sen mistä puhuin jo vuosikymmen sitten
Eli asiakkaat saavat nyt "skannata" ostoksensa keräilyvaiheessa omalla älypuhelimellaan, jolloin ei tarvitse mitään eril1482425Ukraina, unohtui korona - Grönlanti, unohtu Ukraina
Vinot silmät, unohtui Suomen valtiontalouden turmeleminen.42365Orpo pihalla kuin lumiukko
Onneksi pääministerimme ei ole ulkopolitiikassa päättäjiemme kärki. Hänellä on täysin lapsellisia luuloja Trumpin ja USA1311466- 131329
- 1871138
- 64970