Naapurin emäntää

Käyn usein naapurini kanssa kalassa. Viime viikolla kävelinkin sitten naapurin oven taa pimpottelemaan. Oven avasi naapurin isännän noin 60 vuotias rehevä emäntä ja pyysi peremmälle. Kerroin tulleeni kysymään lähteekö naapurin isäntä kalalle. Emäntä kertoi isännän olevan reissussa. Minulla oli kotonani saunaremontti menossa ja naapurin emäntä kysyi haluaisinko käydä saunassa nyt kun olen täällä. No mikäpä siinä, vastasin.
Istuin lauteilla löylyä kiukaalle nakellen kun löylyhuoneen ovi tempaistiin auki ja naapurin emäntä alkoi kavuta suuret rinnat pomppien vierelleni lauteille.
Vaihdoimme muutaman asiallisen lauseen kun huomasin, että kaluni alkaa kovettua. Ja kovettui! Naapurin emäntä huomasi saman ja tarttui siihen kädellään kiinni.
- Sinulla on upea kalu.
- Kiitos, sopertelin.
Emäntä alkoi runkata sykkivää kaluani ja huokaili: - Haluan että panet minua....
Ja panin! Nussin häntä saunareissulla edestä ja takaa niin että emäntä sai useita orgasmeja. Lopulta laukesin myös itse. Kiittelin saunasta ja lähdin kotiin nukkumaan.

8

24088

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Minäkin menin naapuriin, niin rouva otti heti minua kyrvästä kiinni ja laski housunsa ja pyllisti ba sanoi että pane mua perseeseen.
      Minä panin ja rouva ulvoi nautinnosta ja minulta lenai spermat rouvan persereikään.
      Jatkanko?

    • Anonyymi

      älä turhaa me kaikki teimme niin

    • Anonyymi

      Onko muka tosi tarina

      • Anonyymi

        Tämä sama höperö keksii omiaan


    • Anonyymi

      Meillä on naapurin emännän kanssa selvät sävelet on sen verran opittu.
      Kun ensikerran sai isoa kalua haluaa sitä aina. Kun ajan pihaan jos on mahdollista emäntä kävelee karjasuojan toimistoon, siellä emäntä on valmis, haluaa aina imeä kalua sanoi että pääsee heti halukkaaksi.
      Nauttii siitä kun pillua venytetään kunnolla, sanoo että eisaa koskaan tarpeeksi isoa kalua silmissä kuulema sumenee kun alkaa tulla ja otan rajusti ja lasken sisään.
      On pahalla päällä jos olen kaksi viikkoa töissä.

    • Anonyymi

      Asun pikku kaupungissa 1 liikenne valo risteys. Näin osuuskaupassa entisen luokka kaverin 70 luvulta. Hoitaa maatilaa yhdessä poikansa ja miniän kanssa. Leski rouva. Pyysi pari kertaa tulemaan moikkaan. Viikonloppuna kävin. Iso talo yksin eläjä llä. Poika ja miniä asuu uudessa talossa 100 metrin päässä. Juteltiin ja muisteltiin nuoruutta. Sanoin että pitää lähteä kotiin. Sanna tarttui käteeni ja sanoi et mene jäät yöksi. Tarjosi votka kolan ja sanoi että nukutaan samassa sängyssä. Aamulla halasi ja pyysi tulemaan lauantaina käymään.

    • Anonyymi

      Mitä ihmeellistä tuossa on. Ainahan naapurit on pannu toisiaan

    Ketjusta on poistettu 10 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      402
      4858
    2. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      156
      2771
    3. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      91
      2369
    4. Eikö me voitais

      Vaan harrastaa seksiä kun muusta ei tule mitään
      Ikävä
      36
      1548
    5. Kuinka pitkä välimatka

      on teidän kotien välillä?
      Ikävä
      46
      1513
    6. Hotelli kainuu

      Mietityttää, hotelli Kainuussa, se, että asiakkaat voivat valita ketä saa olla ja ketä ei, Illan aikana asiakkaina!
      Kuhmo
      46
      1500
    7. Mistä kehon osasta

      Pidät minussa eniten?
      Ikävä
      85
      1334
    8. Seuraavakin hallitus joutuu leikkaamaan

      Sitähän tämä hallitus nyt höpöttää, kun itse on ajanut tilanteen katastrofaaliseksi. Orpon hallitus lähti suurin puhein
      Maailman menoa
      155
      1078
    9. Pitäis vaan lopettaa

      Sinun kanssa yhteydenpito. Alkaa vaan haluamaan enemmän ja tuskin lopulta mikään kohtaisi. Ja ikävä vaan kasvaa ja lähei
      Ikävä
      10
      1065
    10. MTV: Vappu Pimiä lataa yllättävän kommentin Helena Puolakasta: "Eihän Helena Puolakkakaan..."

      Miten Vappu Pimiä pärjäsi mielestäsi MasterChef-tuomarina? Pimiä aloitti MasterChef-tuomarina uudessa pestissä. Nyt Pim
      Tv-sarjat
      14
      1012
    Aihe