Käyn usein naapurini kanssa kalassa. Viime viikolla kävelinkin sitten naapurin oven taa pimpottelemaan. Oven avasi naapurin isännän noin 60 vuotias rehevä emäntä ja pyysi peremmälle. Kerroin tulleeni kysymään lähteekö naapurin isäntä kalalle. Emäntä kertoi isännän olevan reissussa. Minulla oli kotonani saunaremontti menossa ja naapurin emäntä kysyi haluaisinko käydä saunassa nyt kun olen täällä. No mikäpä siinä, vastasin.
Istuin lauteilla löylyä kiukaalle nakellen kun löylyhuoneen ovi tempaistiin auki ja naapurin emäntä alkoi kavuta suuret rinnat pomppien vierelleni lauteille.
Vaihdoimme muutaman asiallisen lauseen kun huomasin, että kaluni alkaa kovettua. Ja kovettui! Naapurin emäntä huomasi saman ja tarttui siihen kädellään kiinni.
- Sinulla on upea kalu.
- Kiitos, sopertelin.
Emäntä alkoi runkata sykkivää kaluani ja huokaili: - Haluan että panet minua....
Ja panin! Nussin häntä saunareissulla edestä ja takaa niin että emäntä sai useita orgasmeja. Lopulta laukesin myös itse. Kiittelin saunasta ja lähdin kotiin nukkumaan.
Naapurin emäntää
8
22159
Vastaukset
- Anonyymi
Minäkin menin naapuriin, niin rouva otti heti minua kyrvästä kiinni ja laski housunsa ja pyllisti ba sanoi että pane mua perseeseen.
Minä panin ja rouva ulvoi nautinnosta ja minulta lenai spermat rouvan persereikään.
Jatkanko? - Anonyymi
älä turhaa me kaikki teimme niin
- Anonyymi
Onko muka tosi tarina
- Anonyymi
Tämä sama höperö keksii omiaan
- Anonyymi
Meillä on naapurin emännän kanssa selvät sävelet on sen verran opittu.
Kun ensikerran sai isoa kalua haluaa sitä aina. Kun ajan pihaan jos on mahdollista emäntä kävelee karjasuojan toimistoon, siellä emäntä on valmis, haluaa aina imeä kalua sanoi että pääsee heti halukkaaksi.
Nauttii siitä kun pillua venytetään kunnolla, sanoo että eisaa koskaan tarpeeksi isoa kalua silmissä kuulema sumenee kun alkaa tulla ja otan rajusti ja lasken sisään.
On pahalla päällä jos olen kaksi viikkoa töissä. - Anonyymi
Asun pikku kaupungissa 1 liikenne valo risteys. Näin osuuskaupassa entisen luokka kaverin 70 luvulta. Hoitaa maatilaa yhdessä poikansa ja miniän kanssa. Leski rouva. Pyysi pari kertaa tulemaan moikkaan. Viikonloppuna kävin. Iso talo yksin eläjä llä. Poika ja miniä asuu uudessa talossa 100 metrin päässä. Juteltiin ja muisteltiin nuoruutta. Sanoin että pitää lähteä kotiin. Sanna tarttui käteeni ja sanoi et mene jäät yöksi. Tarjosi votka kolan ja sanoi että nukutaan samassa sängyssä. Aamulla halasi ja pyysi tulemaan lauantaina käymään.
- Anonyymi
Mitä ihmeellistä tuossa on. Ainahan naapurit on pannu toisiaan
Ketjusta on poistettu 10 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1848485
En löydä sinua
En löydä sinua täältä, etkä sinä varmaankaan minua. Ennen kirjoitin selkeillä tunnisteilla, nyt jätän ne pois. Varmaan k264598- 504158
- 553654
- 513156
- 502920
Ne oli ne hymyt
Mitä vaihdettiin. Siksi mulla on taas niin järjetön ikävä. Jos haluat musta eroon päästä niin älä huomioi mua. Muuten kä262616- 382404
Anteeksi kun käyttäydyn
niin ristiriitaisesti. Mä en usko että haluaisit minusta mitään, hyvässä tapauksessa olet unohtanut minut. Ja silti toiv382083- 292066