Käyn usein naapurini kanssa kalassa. Viime viikolla kävelinkin sitten naapurin oven taa pimpottelemaan. Oven avasi naapurin isännän noin 60 vuotias rehevä emäntä ja pyysi peremmälle. Kerroin tulleeni kysymään lähteekö naapurin isäntä kalalle. Emäntä kertoi isännän olevan reissussa. Minulla oli kotonani saunaremontti menossa ja naapurin emäntä kysyi haluaisinko käydä saunassa nyt kun olen täällä. No mikäpä siinä, vastasin.
Istuin lauteilla löylyä kiukaalle nakellen kun löylyhuoneen ovi tempaistiin auki ja naapurin emäntä alkoi kavuta suuret rinnat pomppien vierelleni lauteille.
Vaihdoimme muutaman asiallisen lauseen kun huomasin, että kaluni alkaa kovettua. Ja kovettui! Naapurin emäntä huomasi saman ja tarttui siihen kädellään kiinni.
- Sinulla on upea kalu.
- Kiitos, sopertelin.
Emäntä alkoi runkata sykkivää kaluani ja huokaili: - Haluan että panet minua....
Ja panin! Nussin häntä saunareissulla edestä ja takaa niin että emäntä sai useita orgasmeja. Lopulta laukesin myös itse. Kiittelin saunasta ja lähdin kotiin nukkumaan.
Naapurin emäntää
8
23558
Vastaukset
- Anonyymi
Minäkin menin naapuriin, niin rouva otti heti minua kyrvästä kiinni ja laski housunsa ja pyllisti ba sanoi että pane mua perseeseen.
Minä panin ja rouva ulvoi nautinnosta ja minulta lenai spermat rouvan persereikään.
Jatkanko? - Anonyymi
älä turhaa me kaikki teimme niin
- Anonyymi
Onko muka tosi tarina
- Anonyymi
Tämä sama höperö keksii omiaan
- Anonyymi
Meillä on naapurin emännän kanssa selvät sävelet on sen verran opittu.
Kun ensikerran sai isoa kalua haluaa sitä aina. Kun ajan pihaan jos on mahdollista emäntä kävelee karjasuojan toimistoon, siellä emäntä on valmis, haluaa aina imeä kalua sanoi että pääsee heti halukkaaksi.
Nauttii siitä kun pillua venytetään kunnolla, sanoo että eisaa koskaan tarpeeksi isoa kalua silmissä kuulema sumenee kun alkaa tulla ja otan rajusti ja lasken sisään.
On pahalla päällä jos olen kaksi viikkoa töissä. - Anonyymi
Asun pikku kaupungissa 1 liikenne valo risteys. Näin osuuskaupassa entisen luokka kaverin 70 luvulta. Hoitaa maatilaa yhdessä poikansa ja miniän kanssa. Leski rouva. Pyysi pari kertaa tulemaan moikkaan. Viikonloppuna kävin. Iso talo yksin eläjä llä. Poika ja miniä asuu uudessa talossa 100 metrin päässä. Juteltiin ja muisteltiin nuoruutta. Sanoin että pitää lähteä kotiin. Sanna tarttui käteeni ja sanoi et mene jäät yöksi. Tarjosi votka kolan ja sanoi että nukutaan samassa sängyssä. Aamulla halasi ja pyysi tulemaan lauantaina käymään.
- Anonyymi
Mitä ihmeellistä tuossa on. Ainahan naapurit on pannu toisiaan
Ketjusta on poistettu 10 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä
Kun niissä ei enää käy satuolentoihin uskovat hihhuIit eivätkä persut. Asiakaskunta on huomattavasti siistiytynyt muutam16511241Riikka runnoo! Uutta velkaa tänä vuonna 17 mrd. euroa
Tirsk. Nyt kyllä hihityttää kuin pientä eläintä. Riikka takoo maailmanennätyksiä tasaiseen tahtiin. " [Riikka] joutuu496461Jens Ihlen (ex Kukka) poika todistaa oikeudessa
10:49 "Välit ovat olemattomat" Minkälainen isäsi ja sinun välinen suhde on tällä hetkellä? "Minulla ei ole minkäännäkö584684Näin tyhmä vasemmistolainen on: "S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä
kun siellä ei ole hihhuleita eikä persuja." Vain tyhmä eli heikkoälyinen vasemmistolainen voi tehdä noin lapsellisia ju644557K-kaupassa on mukava käydä, kun ei tarvitse katsella köyhiä
vasemmistolaisia, joista monet myös varastavat. Mielellään maksaa vähän enemmän tuotteista K-kaupassa, jotka ovat paljon804498Suomessa on ollut suurtyöttömyyttä ennenkin, ja lääkäriin pääsee nykyäänkin
Täällähän oli jonkun sekopään(vas.) juttu, että ennen ei ollut työttömyyttä ja lääkäriin pääsi. Siihen alkoi tietysti ko754072Kysymys: Kuinka moneen maahan neuvosto-venäjä on hyökännyt
viimeisten 90-vuoden aikana? Ja lähinnä on siis kyse neuvosto-venäjän naapurimaista - kuten Suomesta. Lista on huomatta973823- 863492
IL - Auerin lapsia oli houkuteltu rahalla Annelin puolelle?
16:12 Outoja väitteitä Sijaisäidin mukaan Auerin lapsia koetettiin houkutella nettipalstoilla muuttamaan kertomuksiaan1623371Kela maksoi etuuksia 17,3 mrd. eur, yritykset sai 10,6 mrd.
Tuohon päälle vietiin vielä palkansaajilta työeläkeloisille 27,5 miljardia euroa. Etenkin Suomen Sosialistiset Yrittäjä183246