Käyn usein naapurini kanssa kalassa. Viime viikolla kävelinkin sitten naapurin oven taa pimpottelemaan. Oven avasi naapurin isännän noin 60 vuotias rehevä emäntä ja pyysi peremmälle. Kerroin tulleeni kysymään lähteekö naapurin isäntä kalalle. Emäntä kertoi isännän olevan reissussa. Minulla oli kotonani saunaremontti menossa ja naapurin emäntä kysyi haluaisinko käydä saunassa nyt kun olen täällä. No mikäpä siinä, vastasin.
Istuin lauteilla löylyä kiukaalle nakellen kun löylyhuoneen ovi tempaistiin auki ja naapurin emäntä alkoi kavuta suuret rinnat pomppien vierelleni lauteille.
Vaihdoimme muutaman asiallisen lauseen kun huomasin, että kaluni alkaa kovettua. Ja kovettui! Naapurin emäntä huomasi saman ja tarttui siihen kädellään kiinni.
- Sinulla on upea kalu.
- Kiitos, sopertelin.
Emäntä alkoi runkata sykkivää kaluani ja huokaili: - Haluan että panet minua....
Ja panin! Nussin häntä saunareissulla edestä ja takaa niin että emäntä sai useita orgasmeja. Lopulta laukesin myös itse. Kiittelin saunasta ja lähdin kotiin nukkumaan.
Naapurin emäntää
8
23618
Vastaukset
- Anonyymi
Minäkin menin naapuriin, niin rouva otti heti minua kyrvästä kiinni ja laski housunsa ja pyllisti ba sanoi että pane mua perseeseen.
Minä panin ja rouva ulvoi nautinnosta ja minulta lenai spermat rouvan persereikään.
Jatkanko? - Anonyymi
älä turhaa me kaikki teimme niin
- Anonyymi
Onko muka tosi tarina
- Anonyymi
Tämä sama höperö keksii omiaan
- Anonyymi
Meillä on naapurin emännän kanssa selvät sävelet on sen verran opittu.
Kun ensikerran sai isoa kalua haluaa sitä aina. Kun ajan pihaan jos on mahdollista emäntä kävelee karjasuojan toimistoon, siellä emäntä on valmis, haluaa aina imeä kalua sanoi että pääsee heti halukkaaksi.
Nauttii siitä kun pillua venytetään kunnolla, sanoo että eisaa koskaan tarpeeksi isoa kalua silmissä kuulema sumenee kun alkaa tulla ja otan rajusti ja lasken sisään.
On pahalla päällä jos olen kaksi viikkoa töissä. - Anonyymi
Asun pikku kaupungissa 1 liikenne valo risteys. Näin osuuskaupassa entisen luokka kaverin 70 luvulta. Hoitaa maatilaa yhdessä poikansa ja miniän kanssa. Leski rouva. Pyysi pari kertaa tulemaan moikkaan. Viikonloppuna kävin. Iso talo yksin eläjä llä. Poika ja miniä asuu uudessa talossa 100 metrin päässä. Juteltiin ja muisteltiin nuoruutta. Sanoin että pitää lähteä kotiin. Sanna tarttui käteeni ja sanoi et mene jäät yöksi. Tarjosi votka kolan ja sanoi että nukutaan samassa sängyssä. Aamulla halasi ja pyysi tulemaan lauantaina käymään.
- Anonyymi
Mitä ihmeellistä tuossa on. Ainahan naapurit on pannu toisiaan
Ketjusta on poistettu 10 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nasima löi Jussille luun kurkkuun
Nasima kertoi ettei Jussi sovi puhemieheksi, koska sallii rasismin. Mihin toimiin perussuomalaiset ryhtyvät? Kuka nouse4618268Razmyar on säälittävä - puhemiehellä ei ole mitään syytä ottaa kantaa tähän "silmäkohuun"
jonka toimittajat sai aikaan. Asia ei kuulu puhemiehelle millään lailla. Razmyar haluaa taas vaan huomiota. Mutta jos r1165687Pitkän linjan yritysjohtaja: Suomen tapahtumat eivät ole Aasian kärkiuutinen
Viimeaikaista kohua on käytetty sisäpoliittisena lyömäaseena, Thomas Zilliacus sanoo. – Koska asiaa kuitenkin kommentoi1164711Miten Eerolan silmäkuvat voivat levitä muutamassa tunnissa ympäri maailmaa?
Seuraako koko maailma persujen ja erityisesti Eerolan somea reaaliajassa? Edes kansanedustajan itsemurha eduskuntatalos2154600Siviilipalvelusmies Halla-aho normalisoi rasismin perussuomalaisissa
SMP:n tuhkille perustettu puolue ei ollut ihmisiä vastaan, vaan instituutiokriittinen. "Missä EU - siellä ongelma", oli364519Suomalaisilta vaaditaan valtavasti suvaitsevaisuutta - miksi sitä ei vaadita muslimeilta
Suomalaisilta vaaditaan kaikkea, pitää olla suvaitsevainen ja hyväksyä vieraiden tavat, rasisti ei saa olla jne. Miksi s554023Juuri Suomen valtamedian toimittajat teki "silmävääntelystä" sen kohun
ja ilmeisesti ottivat yhteyttä myös ulkomaisiin medioihin, että katsokaas tätä. Mutta Japanin medioissa on asiaan suhta1603890Demarit ovat oikeasti törppöjä eli heikkoälyisiä
ja todistavat sitä päivittäin täällä lapsellisilla jutuillaan. Kauheasti on hehkuttaneet kuinka demarien kannatus vaan793772Perussuomalaiset eivät harrasta maalittamista kuten vasemmisto
Huomaa tässä keinotekoisessa "rasismi"-kohussakin kuinka vasemmistolaiset maalittavat Perussuomalaisia. Me emme vastaava443710SDP:n kansanedustaja Marko Asell: Suomen myönnettävä maahanmuuton ongelmat
Hänen mielestään Suomen pitää pyrkiä rajoittamaan jyrkästi turvapaikanhakijoiden pääsyä maahan ja hän arvioi, että maaha973558