Sinä valopää, joka toit rikkinäisen patjan Uffin laatikoiden viereen Halpa-Hallin pihaan, luuletko, että se on kaatopaikka?
Uffin keräykseen laitetaan ehjiä, puhtaita vaatteita ja muita käyttökelpoisia tarvekaluja, ei suoranaista roskaa, joka kuuluu kaatopaikalle ja joka ei edes laatikkoon mahdu.
Ajatusmaailmassasi on paljon korjaamisen varaa. Sinulla on vastuu omista jätteistä, ei kenelläkään muulla.
Keräyspaikat
Anonyymi
1
721
Vastaukset
- Anonyymi
Olet yllättynyt jonkun tyhmyydestä? On tuolla metsissäkin sohvia, telkkareita, poltettuja autoja yms. Joka kesä tulee lisää. Jos mietit löytyykö tyhmempää niin jo varmasti löytyy!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 724118
Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti
Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans573803Surullista
Että menetit sen naisen , tosi surullista ja vielä oman tyhmyyden takia ,ymmärrän että se on masentavaa522344Muuttunut käytös
Onko kaivattusi käytös muuttunut? Tiedätkö mistä se johtuu? Haluatko kertoa, mitä tapahtui?442151Väkeä oli liikkeellä
Nyt leijutaan pilvissä. Kun eläinpuistossa oli porukkaa 😆😆 Olihan siellä kun ilmaiseksi pääsivät. Eiköhän se juuri sik361925- 491829
- 991616
Kummallista
Oletteko koskaan ihastuneet ihmiseen, joka ei ulkonäöltään vastaa ollenkaan ihannettanne?551593- 481572
- 571453