Samoin nuorison, heistä tulee orjiani, eivät hekään nauti elämästä. Tekojenne takia!
Aina kun suunnittelet jotain, pilaan sen :)
Anonyymi
9<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Kun saan tietää kuka olet tulee https://www.google.com/search?q=luoti&client=ms-android-xiaomi-rvo3&prmd=imvn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwjekMCp8ojyAhVRl4sKHWv_ByAQ_AUoAXoECAMQAQ&biw=393&bih=763&dpr=2.75#imgrc=xzK5aEpQqoGfiM silmien väliin.
Jos kaipailet lisäinfoa niin pistän toki
tai pistäppä soittaen numerooni 0449437490 niin keskustellaan lisää luodeista.
Alko pelottaan nii perun sanani. Sori mies oikeesti :D
keskustelu on päättynyt t. jh
Joo tuli selväksi että et halua olla minun kanssani suhteessa että älä nyt viitsi edes harkitse olla mustasukkainen kun menen nussii muiden kanssa ja kyllä voin antaa sinun nähdä kuinka nussin muiden kanssa niin Ville on tyytyväinen
Asia selvä
🤣
anteeksko
alkooksko
Lopeta tollanen uhkeilu ja anna minun nussii sun kanssa oikein kunnolla niin että tuut mun kanssa pysyvästi suhteessa ja nyt vastausta kysymykseen että muutetaan yhteen? Ja kyllä haluan että yhdessä suunnitellaan tulevaa eikä varsinkaan sun exä jakelee ohjeet.