Vaimoni on

Vaimoni on epäuskoinen pötkylä, mutta
minä kuuntelen nyt kesäseuraradiosta
Kukkivaa Tölliä.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Hekohekoheko

Äänestä

Varmaankin noin voimakas huumori saa aikaan suuren ilon rinnassa.

Äänestä
  • Sydämen kyllyydestä suu puhuu.

    Äänestä

Eivät ole aikuisia ihmisiä nämä "pötkylät" ! Menkäähän vielä kasvamaan !

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Vaimoni on epäuskoinen pötkylä, mutta
minä kuuntelen nyt kesäseuraradiosta
Kukkivaa Tölliä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu