Ootkohan sä

tuolla juhlilla? Mä kuulen ne kotiin asti 😁
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Herättäjäjuhlilla kumeja taskut täynnä.

Äänestä

Vain suviseuroissa tulee käytyä :D

Äänestä

Pirkanmaalla just kärsii tammerfesti ja muu terde kansa kovaakin kovempaa ”krapulaa” sillä korona luvut nousseet nyt ja pirkanmaa kiihtynisvaiheessa.

Tuhansia ihmisiä nyt karanteenissa ja baareissa käyneet altistuneet lukuisissa baareissa..

Koronaan sairaatuneita hurjasti enemmän ja kokoontumisrajoitukset ja ravintolarajoitukset teki paluun.

Itse piti lähtee tänään vetään ihan perseet yökerhoon tampereen keskustaan mut en menekään.

Kesän juhlaväki on nuollu ja irtosuhteillu tilanteen siihen et nyt leviää taas ja kovaa

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

tuolla juhlilla? Mä kuulen ne kotiin asti 😁

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu