Aito ja ihana video, kyyneleet tuli<3
Martinan ihana rakkausvideo
Anonyymi
13<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Rakkaus on elämän tärkein asia, ja näin se vaikuttaa meihin kaikkiin ihmisiin samanlailla.♥️♥️KAUNISTA.
Kun on onnelinen toistenkin puolesta, niin tulee hyvät viilikset heti itsellekin.😍
Niin tulee! Kävin jo kertomassa tunteistani Martinan instagramissa. On myös ihanaa kun voin nähdä oman onnellisuuteni toisten puolesta Martinan kommenttikentässä ja siistiä kun muutkin voivat nähdä kuinka mä olen onnellinen toisten puolesta.
Nimim. Parturikampaaja Töysästä
Kyl oot upee ihminen! Ja onneks sen nyt näkee kaikki. (hah hah)
Tosin Marttiinan instaa lukee vain harva.
72h karanteeni. Toivottavasti ei tartuta Ramboa.
Koittakaa nyt vaan sopeutua vai onko kovin vaikeaa
Puutuukohan teiltä jotain, kun kyyneleet silmissä vahtaatte joittenkin esityksiä videolta?
Miksi jotkut levittävät jotain videoita itsestään ja nähtävästi kumppanistaan jokaisen töllisteltäväksi?
En noita seuraile, joten en tiedä aitoudesta mitään...epäilen vain ettei kaikki ole sitä miltä näyttää.
"Kell' onni on, se onnen kätkeköön", pitää edelleen paikkansa.
Liiat esittämiset ja toitottamiset vievät asiasta uskottavuuden täydellisesti.
Me taas jotka pidämme Martinasta ja hänen koko elämästä ,haluamme nähdä ja kuulla videoita ja kuvia hänestä.Ei ole pakko katsoa ja valittaa, koska tää on aivan vapaaehtoista toimintaa.
Nykyään ei kyllä enää opeteta ihmisille, "kellä onni on sen kätkeköön". Nykyään sanotaan, "älä piilota kynttilääsi vakan alle".
Tuolla kynttilän piilottamisella kyllä tarkoitetaan ihan eri asioita, kun noita Martsun juttuja.
Pelkkää teatteria.
Mä en usko tuohon esitykseen.
Kyllä on idioottiporukkaa. Molemmin puolin.
Kaunista Kaunista ja Herkkää en voi muuta todeta.😍