Hienosti hoidetut ja valvotut nuorten juhlat. Pelkäsin että tulee täysi katastrofi. Naapuri kävi jopa kuvamassa alueen ennen bileitä mahdollisten roskastamisten takia. Valvojille suuri kiitos että piditte alueella kunnon kuria.
Nyynäisten Youngster bileet
6
135
Vastaukset
- Anonyymi
Tänä kesänä on tosiaan osattu juhlia sivistyneesti. Toivottavasti myös loppukesän juhlat menevät niin kuin niiden on tarkoitus mennä. Rauhalliseen kylämiljööseen ei tarvita mitään häiriköitä.
- Anonyymi
Youngster bileet ovat vuotuiset Maskun ja Nousiaisten kuntien järjestämät nuorten juhlat. Viime kesänä pito paikkana olisi Valpperin urheilutalo.
- Anonyymi
Mitenköhän bileissä oli toteutettu Korona turvallisuus. Maskipakkoa tuskin oli negatiivistä Koronatestiä ei varmasti tarvittu. Jos Nousiaisissa ja Maskussa alkaa lukemat nousemaan niin tietääpä ainakin sitten syyn.
- Anonyymi
Juhla oli Koronaturvallinen eli kaikki mahdolliset toimet olivat käytössä.
- Anonyymi
Eilen olikin sitten vähän suuremmat häät ja meno tosiaan yltyi aika rajuksi. Ensimmäistä kertaa tänä kesänä järjestelmä petti. Musiikin rämpytys oli aivan järkyttävällä desipelillä ja ylitti sallitut raja-arvot. Meteli jatkui aamuyön puolelle asti. Tälläistä ei olla vielä tänä kesänä koettu eikä toivottavasti koeta vastaisuudessa enää.
- Anonyymi
Olin koiraa ulkoiluttamassa Honkamäentiellä silloin puolenyön maissa ja aivan kamala musiikin rämpytys kuului sieltäpäin tänne asti. Joku raja pitäisi tuollaiseen tolkuttomaan kovaan musiikin rämpytykseen kyllä saada.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Onnea Riikka! Työttömyys aste on nyt täysi kymppi!
🎯 💪 Kiitoksia Riikalle ansiokkaasta työstä Suomen kansantalouden tuhoamisessa. V.Putin suljetun rajan tuolla puolen1405459Hyvällä tuurilla Suomen väkiluku nousee 7 miljoonaan
Vuoteen 2050 mennessä, mikäli onnistumme maahanmuuttopolitiikassa hyvin. Näin analysoi väestötieteen tohori Hiilamo. ht1914525Riikka jytkytti työttömyyden uuteen ennätykseen!
Erinomaista työtä jälleen kerran irvistelevältä saksiniekalta. ”Yhtä korkeaa työttömyysastetta ei löydy työvoimatutkimu1764460Juuri nyt! Parturi bongattu Sannan seurassa!
🌐 Breking News 📢 🗞️ 🆕 Kaksikko bongattu Suomen Helsingin Töölöstä. Kyllä. Sieltä samasta Töölöstä, josta kuppakin24437Keskisarja kiihotti persuja kansanryhmää vastaan
Rikoksen vakavuutta lisää se, että Keskisarja toimii eduskuntapuolueen puheenjohtajana, jonka puheilla on enemmän painoa544325Miksi media ei ole tutkinut Li Anderssonin antifa-yhteyksiä
Antifa on väkivaltainen äärivasemmistolainen terrori-järjestö, joka USA:ssa on nyt kielletty. Andersson itse on äärivas874143Kolmepäiväinen työviikko on kulman takana
Zoomin toimitusjohtajan mukaan tekoäly alkaa olla monissa työtehtävissä niin tehokas, että ihmiset voivat pudottaa työpä153949Mercedes-Benzille riitti Suomen äärioikeistohallitus
Tästä jo pari vuotta sitten varoiteltiin, että kaikki ulkomaalaiset investoijat poistuvat fasistipersujen myötä tukemast373811Aamun Riikka: sakset tiputtavat 31 000 lasta köyhyysrajan alle
✂️ STM:n tuoreen arvion mukaan Riikan leikkaukset pudottavat peräti 31 000 lasta köyhyysrajan alle, kun aikaisempi THL613700Päivän Riikka: Valmet Automotive aloittaa jättimäiset muutosneuvottelut
😭😭😭😭😭😭😭 Tämäkin vielä, Brutukseni. Että ei olisi Suomen historian pahimmat työttömyysluvut riittäneet, niin Riik1043670