Olen todennut etten suomesta saa halumaani tyydytystä. Niinpä matkustin saksaan. Olin kuullut paikasta jossa on teollisuusrobotteja jotka tuottaa täyden tyydytyksen haluamallasi tavalla. Tutkin vaihtoehtoja paikan päällä, huomasin vaihtoehto jossa ulkopuoliset saavat maksua vastaan määrätä mitä robotti tekee sinulle, innostuin tästä heti ja menin kysymään vapaita aikoja. Pääsin heti.
Minut ohjattiin siistytymishuoneeseen. Siellä minulta ajettiin kaikki karvat hiuksia lukuun ottamatta. Allekirjoitin suostumislomakkeen jossa paikan pitäjältä poistui kaikki vastuu tapahtumista. Silmäni sidottiin ja minut vietiin seuraavaan huoneeseen. Minut sidottiin monesta paikkaa kiinni pöytään tai johonkin vastaavaan. Silmälaput otettiin pois. Minulle kerrottiin tulevasta hiukan. Olet lupautunut kuuden tunnin robotti käsittelyyn. Katsojat saavat maksua vastaan määrätä mitä robotti tekee sinulle ja kuinka kauan. Näet lasin takaa onko siellä asiakas, mutta et tarkemmin. Maksu riippuu toiminnasta ja ajasta. Saat tuotosta itse puolet, loput jää paikalle.
Pian näin huurrelasin takana liikettä, siellä oli vaihtoehdot toimista ja hinnat. Pian kuului kuulutus ”milking 2”, robotti lähti liikkeelle, suihkutti munalleni ilmeisesti liukuvoidetta ja ohjasi munani johonkin putkeen. Se alkoi liikkumaan edestakaisin eli se oli lypsykone. Vielä oli arvoitus mitä ”2” tarkoitti? Se selvisi kahdenminuutin kuluttua, se oli toiminnan kesto minuutteina.
Seuraavaksi kuului ”deepthroat 1” robotti toi suuhuni pienen dildon ja pani sillä kurkkuani minuutin. Nyt ” nippeles 10” nänneihin tuli puristimet. Kohta robotti nosti minut pöydältä ja vei minut seinän viereen jossa olevasta reiästä kovana seisova munani meni läpi. Samantien minua ruvettiin imemään. Sitä kesti kunnes laukesin. Robotti vei minut takaisin pöydälle, kuului ”whip 5”, robotti piiskasi minua 5 minuuttia. Nännien puristimet lähti pois, siitä tuli kiva kipu. Tykkään seksin yhteydessä pienestä kivusta. Nännit olivat arat ja niihin tuli heti uudet puristimet.
Seuraavaksi kuului taas ”milking” ja perään ”10”. Minua siis lypsettäisiin 10 minuuttia. Lypsy ei kerinnyt edes alkamaan kun kuului ”balls 3”. Kun lypsy alkoi heti perään robotti rupesi piiskaamaan pallejani. Laukesin ehkä 2 minuutissa, piiskaus ja lypsy jatkui silti. Lypsyn loputtua suuhuni tuli putki, josta minulta tullut sperma valui suuhuni. Kuului ”cum” ja tuli lisää spermaa suuhuni. Katsojat saavat myös käyttää lypsykonetta ja ohjata mällinsä suuhuni aina kun putki on suussani.
”Electric antoi sähköiskuja palleille ja munalle, ajan ja voimakkuuden katsojat sai päättää. Milking tuli taas kesto oli 30 minuuttia. Vaikka olin ennenkin ollut lypsykonessa, en koskaan lähellekään näin kauan. Muna oli tosi hellänä sen jälkeen. Kohta kuului ”cock 1” robotti piiskasi kipeää munaani minuutin.
”fucking” kuuluessa robotti vei minut panokoneelle. Ekalla kerralla kone pani minua vain 5 minuuttia. Sen jälkeen robotti nosti minut ylös, pää alas päin. Suuhin ja perseeseen tuli dildo jotka rupesivat tekemään vauhdikasta edestakaisin liikettä. Munaan tuli jälleen lypsykone. Tätä kesti ainakin 15 minuuttia. Nyt tuli onneksi pieni tauko kaikesta.
Ajan myötä minua piiskattiin joka puolelle, lypsettiin, annettiin sähköiskuja, tuli paljon spermaa suuhun, pantiin paljon perseeseen ja suuhun.
Lopussa oli anteliaampia katsojia jotka maksoi esimerkiksi 15 minuutin samanaikaisen pallien, perseen ja nännien piiskauksen, panot molempiin reikiin ja lypsyn. Sain lopussa vielä sähköiskuja munalle ja spermaa paljon suuhun.
Vihdoin kuusi tuntia tuli täyteen. Muna oli hellänä ja joka paikkaa särki. Siistiymishuoneen tv:ssä näkyi tilastot päivän sessiosta. Lypsyä 220 min, piiskausta 45 min, suuhunpanoa 190 min, perseeseen 210 min. Spermaan tuli suuhun 1,1 litraa, sähköiskuja 55 kpl…
En ole koskaan ollut näin täysin loppua ja paikat näin kipeät. Vannoin itselleni etten tule koskaan enää mihinkään tälläiseen.
…mutta silti seuraavana päivän olin taas kyselemässä vapaita aikoja
Robotin armoilla
8
7372
Vastaukset
Nautinnollinen juttu
- Anonyymi
Kuuluisi fantasiat-foorumille.
- Anonyymi
Luin myös saksalaisesta robotista, joka lypsää varmasti ja imun voimakkuus on portaattomasti säädettävä. Tilasin oikopäätä, vaikka oli kallis.
Tuli Boshin pieni pölynimuri, jossa verhosuulakkeen tilalle oli asetettu silokonipimpero, joka liitetään imuletkuun.
No, tämän tonnin robotin olisin rakentanut kotona ilmaiseksi, kun kaikki tarvittava materiaali oli ostettu jo vuosia sitten.- Anonyymi
Tekniikka kehittyy
- Anonyymi
Oispa ollut kiva olla katsojana. Ehkä olinkin, oliko Strech 4 vaihtoehtona? Kyrpääsi olisi venytetty 4 minuuttia. 😏
- Anonyymi
Onko muita ideoita kuin tuo stretch4? Voisin jatkaa tarinaa
- Anonyymi
Jatka tarinaa
- Anonyymi
Voisiko joku jatkaa tätä? Mitä toimintoja haluaisitte?
Ketjusta on poistettu 33 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Heh, Riikka runnoi Suomen BKT:n miinukselle
Suomi on Riikan irvistysten ansiosta ainoa negatiivisen talouskasvun maa EU:ssa. Ei tästä ainakaan EU:ta voi syyttää, ku595212Erään T miehen viimeinen aloitus tänne
Moi Olen kirjoittanut täällä säännöllisesti yli 5 vuotta. Kaivannut kuten kuuluukiin, mutta myös unohdellut ja selvitel302216Sanna vaihteeksi Australian "60 minuuttia" ohjelmassa
Kansanvälinen superstaramme esiintyi tällä kertaa toisella puolen maapalloa esitettävässä ohjelmassa. Kiinnostus on kova1122178HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta
Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a1191887Yritykset verolle ja yritystuet 10 mrd. eur/v pois
Kiristämistapauksissa yrityksille sanotaan hei hei. Suomi ei tarvitse yhteiskunnan rahoilla "yrittämistä". Yhteiskunta v151829- 1111750
Nyt meni maku vas.liittoon, kun vaativat minimituntipalkkaa lakiin
Sehän tarkoittaa samalla myös maksimituntipalkkaa, koska kun laki on kerran laadittu, niin sitä on vaikea muuttaa. Työma531184Björn Wahlroos ykkösaamussa nautittavaa kuunneltavaa
Ehdottomasti viisaimpia ja tietävämpiä ihmisiä mitä Suomesta koskaan tullut. Naureskeli viherpiipertäjille jotka ihan p2551129Yritän saada sinut pois mielestäni ja ajatuksistani nainen
Turhaan. Mitä enemmän yritän, sitä enemmän haluan sinut ja sinua. Miten voitkaan olla niin ihana ja tuntua niin hyvältä.481031- 71961