Robotin armoilla

Anonyymi

Olen todennut etten suomesta saa halumaani tyydytystä. Niinpä matkustin saksaan. Olin kuullut paikasta jossa on teollisuusrobotteja jotka tuottaa täyden tyydytyksen haluamallasi tavalla. Tutkin vaihtoehtoja paikan päällä, huomasin vaihtoehto jossa ulkopuoliset saavat maksua vastaan määrätä mitä robotti tekee sinulle, innostuin tästä heti ja menin kysymään vapaita aikoja. Pääsin heti.

Minut ohjattiin siistytymishuoneeseen. Siellä minulta ajettiin kaikki karvat hiuksia lukuun ottamatta. Allekirjoitin suostumislomakkeen jossa paikan pitäjältä poistui kaikki vastuu tapahtumista. Silmäni sidottiin ja minut vietiin seuraavaan huoneeseen. Minut sidottiin monesta paikkaa kiinni pöytään tai johonkin vastaavaan. Silmälaput otettiin pois. Minulle kerrottiin tulevasta hiukan. Olet lupautunut kuuden tunnin robotti käsittelyyn. Katsojat saavat maksua vastaan määrätä mitä robotti tekee sinulle ja kuinka kauan. Näet lasin takaa onko siellä asiakas, mutta et tarkemmin. Maksu riippuu toiminnasta ja ajasta. Saat tuotosta itse puolet, loput jää paikalle.

Pian näin huurrelasin takana liikettä, siellä oli vaihtoehdot toimista ja hinnat. Pian kuului kuulutus ”milking 2”, robotti lähti liikkeelle, suihkutti munalleni ilmeisesti liukuvoidetta ja ohjasi munani johonkin putkeen. Se alkoi liikkumaan edestakaisin eli se oli lypsykone. Vielä oli arvoitus mitä ”2” tarkoitti? Se selvisi kahdenminuutin kuluttua, se oli toiminnan kesto minuutteina.

Seuraavaksi kuului ”deepthroat 1” robotti toi suuhuni pienen dildon ja pani sillä kurkkuani minuutin. Nyt ” nippeles 10” nänneihin tuli puristimet. Kohta robotti nosti minut pöydältä ja vei minut seinän viereen jossa olevasta reiästä kovana seisova munani meni läpi. Samantien minua ruvettiin imemään. Sitä kesti kunnes laukesin. Robotti vei minut takaisin pöydälle, kuului ”whip 5”, robotti piiskasi minua 5 minuuttia. Nännien puristimet lähti pois, siitä tuli kiva kipu. Tykkään seksin yhteydessä pienestä kivusta. Nännit olivat arat ja niihin tuli heti uudet puristimet.

Seuraavaksi kuului taas ”milking” ja perään ”10”. Minua siis lypsettäisiin 10 minuuttia. Lypsy ei kerinnyt edes alkamaan kun kuului ”balls 3”. Kun lypsy alkoi heti perään robotti rupesi piiskaamaan pallejani. Laukesin ehkä 2 minuutissa, piiskaus ja lypsy jatkui silti. Lypsyn loputtua suuhuni tuli putki, josta minulta tullut sperma valui suuhuni. Kuului ”cum” ja tuli lisää spermaa suuhuni. Katsojat saavat myös käyttää lypsykonetta ja ohjata mällinsä suuhuni aina kun putki on suussani.

”Electric antoi sähköiskuja palleille ja munalle, ajan ja voimakkuuden katsojat sai päättää. Milking tuli taas kesto oli 30 minuuttia. Vaikka olin ennenkin ollut lypsykonessa, en koskaan lähellekään näin kauan. Muna oli tosi hellänä sen jälkeen. Kohta kuului ”cock 1” robotti piiskasi kipeää munaani minuutin.

”fucking” kuuluessa robotti vei minut panokoneelle. Ekalla kerralla kone pani minua vain 5 minuuttia. Sen jälkeen robotti nosti minut ylös, pää alas päin. Suuhin ja perseeseen tuli dildo jotka rupesivat tekemään vauhdikasta edestakaisin liikettä. Munaan tuli jälleen lypsykone. Tätä kesti ainakin 15 minuuttia. Nyt tuli onneksi pieni tauko kaikesta.

Ajan myötä minua piiskattiin joka puolelle, lypsettiin, annettiin sähköiskuja, tuli paljon spermaa suuhun, pantiin paljon perseeseen ja suuhun.

Lopussa oli anteliaampia katsojia jotka maksoi esimerkiksi 15 minuutin samanaikaisen pallien, perseen ja nännien piiskauksen, panot molempiin reikiin ja lypsyn. Sain lopussa vielä sähköiskuja munalle ja spermaa paljon suuhun.

Vihdoin kuusi tuntia tuli täyteen. Muna oli hellänä ja joka paikkaa särki. Siistiymishuoneen tv:ssä näkyi tilastot päivän sessiosta. Lypsyä 220 min, piiskausta 45 min, suuhunpanoa 190 min, perseeseen 210 min. Spermaan tuli suuhun 1,1 litraa, sähköiskuja 55 kpl…

En ole koskaan ollut näin täysin loppua ja paikat näin kipeät. Vannoin itselleni etten tule koskaan enää mihinkään tälläiseen.

…mutta silti seuraavana päivän olin taas kyselemässä vapaita aikoja

8

7879

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Nautinnollinen juttu

    • Anonyymi

      Kuuluisi fantasiat-foorumille.

    • Anonyymi

      Luin myös saksalaisesta robotista, joka lypsää varmasti ja imun voimakkuus on portaattomasti säädettävä. Tilasin oikopäätä, vaikka oli kallis.
      Tuli Boshin pieni pölynimuri, jossa verhosuulakkeen tilalle oli asetettu silokonipimpero, joka liitetään imuletkuun.
      No, tämän tonnin robotin olisin rakentanut kotona ilmaiseksi, kun kaikki tarvittava materiaali oli ostettu jo vuosia sitten.

      • Anonyymi

        Tekniikka kehittyy


    • Anonyymi

      Oispa ollut kiva olla katsojana. Ehkä olinkin, oliko Strech 4 vaihtoehtona? Kyrpääsi olisi venytetty 4 minuuttia. 😏

    • Anonyymi

      Onko muita ideoita kuin tuo stretch4? Voisin jatkaa tarinaa

    • Anonyymi

      Jatka tarinaa

    • Anonyymi

      Voisiko joku jatkaa tätä? Mitä toimintoja haluaisitte?

    Ketjusta on poistettu 33 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kenellä oli ryppyinen paita, josta Halla-aho mielensä pahoitti?

      Ei ollut Keskisarja, jonka paita vain repsotti housujen päällä puolittain. Muistatteko tapausta?
      Maailman menoa
      39
      3001
    2. Miksi Halla-aho on niin hyvin menestynyt - mutta punavihreä ei?

      Hyvin näkee kuinka punavihreää ottaa pahasti päähän kun Virta on taas töppäillyt pahasti. Ja kun punavihreä ei pärjää, n
      Maailman menoa
      34
      2228
    3. Ruoan arvonlisävero menee käytännössä tukijussille

      Ilman juomia elintarvikkeiden myynti vuonna 2025 oli reilut 15 miljardia euroa. Tuolla tasolla arvonlisävero pyörii pari
      Maailman menoa
      48
      2149
    4. Vihreät REPEÄMÄSSÄ oijoijoi....Virran sekoilut on liikaa

      Jo ennestään vihreiden kannatus on suossa vaikka puolue istuu oppositiossa, nyt tuli Virran temppu kun häipyi tuosta vaa
      Maailman menoa
      79
      2009
    5. Ruotsissa uusi vakava ongelma: Vanhusten seksuaalinen hyväksikäyttö

      palvelutaloissa ja kotihoidossa. Tämäkin on ihan puhtaasti väärän maahanmuuton vaikutusta, sillä tekijät ovat kaikki keh
      Maailman menoa
      54
      1726
    6. Työeläkkeiden maksaminen lopetettava ASAP.

      "Vanhimmat sukupolvet ovat saaneet vastinetta eläke­maksuilleen monin­kertaisesti nykyisiin ja tuleviin sukupolviin verr
      Maailman menoa
      57
      1469
    7. Poliisi tutkii keskiviikkoiltana Kiuruveden keskustassa tapahtunutta väkivallantekoa.

      Itä-Suomen poliisi tutkii Kiuruveden keskustassa keskiviikkoiltana tapahtunutta epäiltyä väkivallantekoa. Tapaus on herä
      Kiuruvesi
      16
      1442
    8. Mika Poutala salasi osallistumisensa Erikoisjoukkoihin

      Poutala ryhtyi ministeriksi 13.6.2025 ja 5.8.2025 ilmoitettiin hänen olevan seuraavalla Erikoisjoukot-kaudella. http
      Maailman menoa
      45
      1279
    9. Siis HYI OLKOON! Ihmiset, eikö enää ole mitään rajaa?

      https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/4142eeb2-a589-4109-a5d0-e8f341df585c "Susanna Penttilän seksibussi kauhistutta
      Maailman menoa
      111
      1186
    10. Puuma Martina iski nuoren miehen

      Martina ja Hajji Muhis oikealta nimeltään Muhammad Abdilrasoon hempeilivät Tallinnassa. Hajji 28 vuotias ja Martina pian
      Kotimaiset julkkisjuorut
      160
      915
    Aihe