Robotin armoilla

Anonyymi

Olen todennut etten suomesta saa halumaani tyydytystä. Niinpä matkustin saksaan. Olin kuullut paikasta jossa on teollisuusrobotteja jotka tuottaa täyden tyydytyksen haluamallasi tavalla. Tutkin vaihtoehtoja paikan päällä, huomasin vaihtoehto jossa ulkopuoliset saavat maksua vastaan määrätä mitä robotti tekee sinulle, innostuin tästä heti ja menin kysymään vapaita aikoja. Pääsin heti.

Minut ohjattiin siistytymishuoneeseen. Siellä minulta ajettiin kaikki karvat hiuksia lukuun ottamatta. Allekirjoitin suostumislomakkeen jossa paikan pitäjältä poistui kaikki vastuu tapahtumista. Silmäni sidottiin ja minut vietiin seuraavaan huoneeseen. Minut sidottiin monesta paikkaa kiinni pöytään tai johonkin vastaavaan. Silmälaput otettiin pois. Minulle kerrottiin tulevasta hiukan. Olet lupautunut kuuden tunnin robotti käsittelyyn. Katsojat saavat maksua vastaan määrätä mitä robotti tekee sinulle ja kuinka kauan. Näet lasin takaa onko siellä asiakas, mutta et tarkemmin. Maksu riippuu toiminnasta ja ajasta. Saat tuotosta itse puolet, loput jää paikalle.

Pian näin huurrelasin takana liikettä, siellä oli vaihtoehdot toimista ja hinnat. Pian kuului kuulutus ”milking 2”, robotti lähti liikkeelle, suihkutti munalleni ilmeisesti liukuvoidetta ja ohjasi munani johonkin putkeen. Se alkoi liikkumaan edestakaisin eli se oli lypsykone. Vielä oli arvoitus mitä ”2” tarkoitti? Se selvisi kahdenminuutin kuluttua, se oli toiminnan kesto minuutteina.

Seuraavaksi kuului ”deepthroat 1” robotti toi suuhuni pienen dildon ja pani sillä kurkkuani minuutin. Nyt ” nippeles 10” nänneihin tuli puristimet. Kohta robotti nosti minut pöydältä ja vei minut seinän viereen jossa olevasta reiästä kovana seisova munani meni läpi. Samantien minua ruvettiin imemään. Sitä kesti kunnes laukesin. Robotti vei minut takaisin pöydälle, kuului ”whip 5”, robotti piiskasi minua 5 minuuttia. Nännien puristimet lähti pois, siitä tuli kiva kipu. Tykkään seksin yhteydessä pienestä kivusta. Nännit olivat arat ja niihin tuli heti uudet puristimet.

Seuraavaksi kuului taas ”milking” ja perään ”10”. Minua siis lypsettäisiin 10 minuuttia. Lypsy ei kerinnyt edes alkamaan kun kuului ”balls 3”. Kun lypsy alkoi heti perään robotti rupesi piiskaamaan pallejani. Laukesin ehkä 2 minuutissa, piiskaus ja lypsy jatkui silti. Lypsyn loputtua suuhuni tuli putki, josta minulta tullut sperma valui suuhuni. Kuului ”cum” ja tuli lisää spermaa suuhuni. Katsojat saavat myös käyttää lypsykonetta ja ohjata mällinsä suuhuni aina kun putki on suussani.

”Electric antoi sähköiskuja palleille ja munalle, ajan ja voimakkuuden katsojat sai päättää. Milking tuli taas kesto oli 30 minuuttia. Vaikka olin ennenkin ollut lypsykonessa, en koskaan lähellekään näin kauan. Muna oli tosi hellänä sen jälkeen. Kohta kuului ”cock 1” robotti piiskasi kipeää munaani minuutin.

”fucking” kuuluessa robotti vei minut panokoneelle. Ekalla kerralla kone pani minua vain 5 minuuttia. Sen jälkeen robotti nosti minut ylös, pää alas päin. Suuhin ja perseeseen tuli dildo jotka rupesivat tekemään vauhdikasta edestakaisin liikettä. Munaan tuli jälleen lypsykone. Tätä kesti ainakin 15 minuuttia. Nyt tuli onneksi pieni tauko kaikesta.

Ajan myötä minua piiskattiin joka puolelle, lypsettiin, annettiin sähköiskuja, tuli paljon spermaa suuhun, pantiin paljon perseeseen ja suuhun.

Lopussa oli anteliaampia katsojia jotka maksoi esimerkiksi 15 minuutin samanaikaisen pallien, perseen ja nännien piiskauksen, panot molempiin reikiin ja lypsyn. Sain lopussa vielä sähköiskuja munalle ja spermaa paljon suuhun.

Vihdoin kuusi tuntia tuli täyteen. Muna oli hellänä ja joka paikkaa särki. Siistiymishuoneen tv:ssä näkyi tilastot päivän sessiosta. Lypsyä 220 min, piiskausta 45 min, suuhunpanoa 190 min, perseeseen 210 min. Spermaan tuli suuhun 1,1 litraa, sähköiskuja 55 kpl…

En ole koskaan ollut näin täysin loppua ja paikat näin kipeät. Vannoin itselleni etten tule koskaan enää mihinkään tälläiseen.

…mutta silti seuraavana päivän olin taas kyselemässä vapaita aikoja

8

7413

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Nautinnollinen juttu

    • Anonyymi

      Kuuluisi fantasiat-foorumille.

    • Anonyymi

      Luin myös saksalaisesta robotista, joka lypsää varmasti ja imun voimakkuus on portaattomasti säädettävä. Tilasin oikopäätä, vaikka oli kallis.
      Tuli Boshin pieni pölynimuri, jossa verhosuulakkeen tilalle oli asetettu silokonipimpero, joka liitetään imuletkuun.
      No, tämän tonnin robotin olisin rakentanut kotona ilmaiseksi, kun kaikki tarvittava materiaali oli ostettu jo vuosia sitten.

      • Anonyymi

        Tekniikka kehittyy


    • Anonyymi

      Oispa ollut kiva olla katsojana. Ehkä olinkin, oliko Strech 4 vaihtoehtona? Kyrpääsi olisi venytetty 4 minuuttia. 😏

    • Anonyymi

      Onko muita ideoita kuin tuo stretch4? Voisin jatkaa tarinaa

    • Anonyymi

      Jatka tarinaa

    • Anonyymi

      Voisiko joku jatkaa tätä? Mitä toimintoja haluaisitte?

    Ketjusta on poistettu 33 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persujen mukaan rasismi on huumoria

      Vaan kun koomikko kutsui Halla-ahoa fasistiksi, niin piti haastaa oikeuteen. Mihin se huumorinitaju yhtäkkiä hävisi? ⠀
      Maailman menoa
      296
      6881
    2. Rasismia kaikkialla näkevät ovat Suomen tyhmimpiä ihmisiä

      ja monillahan kuluu myös mielialalääkkeitä, eli päässä on ongelmia. Mutta he eivät tajua kuinka paljon ja ihan todellis
      Maailman menoa
      269
      6435
    3. Ei kahta sanaa etteikö Petteri Orpo hyväksy rasismia

      Koska jatkaa hallituksessa rasistisen perussuomalaisiksi itseään kutsuvan puolueen kanssa. Se on Petteri Orpon arvomaai
      Maailman menoa
      46
      5740
    4. Mitkäs nuorisoporukat ovat toisia nuoria ryöstelleet (selvää rassismia)

      No poliisi kertoo, että maahanmuuttajataustaisia ovat, ja isot porukat sillä yhden suomalaisen uhrin kimpussa on ollut j
      Maailman menoa
      162
      5108
    5. Pitkän linjan yritysjohtaja: Suomen tapahtumat eivät ole Aasian kärkiuutinen

      Viimeaikaista kohua on käytetty sisäpoliittisena lyömäaseena, Thomas Zilliacus sanoo. – Koska asiaa kuitenkin kommentoi
      Maailman menoa
      50
      3937
    6. Hallitus on kaadettava ja Orpon on erottava

      Mikään muu hallitus ei ole oman elämäni aikana tuhonnut näin paljon tämän maan taloutta ja työllisyyttä sekä suomen main
      Maailman menoa
      229
      3857
    7. Lasse Lehtonen vaatii persuja pyytämään anteeksi aasialaisilta

      Persut ova romahduttaneet Suomen maakuvan parissa päivässä negatiiviseksi rasismillaan ja se alkaa vaikuttamaan jo Suome
      Maailman menoa
      143
      3529
    8. Demarit ovat oikeasti törppöjä eli heikkoälyisiä

      ja todistavat sitä päivittäin täällä lapsellisilla jutuillaan. Kauheasti on hehkuttaneet kuinka demarien kannatus vaan
      Maailman menoa
      21
      3248
    9. HS 12/25 kysely: persut romahti, demarit raketoi

      Kyyti on kylmää persuleirissä, saattaa vetää siellä silmätkin viirulleen. Sen sijaan SDP:n puoluetoimistolla voidaan pok
      Maailman menoa
      49
      3202
    10. Rasismi rapauttaa Suomen mainetta ja hallituksen hiljaisuus pahentaa vahinkoa

      Finnairin viesti Japanista on pysäyttävä: suomalaisen politiikan rasismikohut heijastuvat suoraan matkustuspäätöksiin ja
      Maailman menoa
      379
      2999
    Aihe