Jos P nainen hoitelee iltasanomien horosk

Kautta busineksiaan, niin vastataan samassa mennään. Ei hoideta mitään rouvalle suosutuisasti. Ei varmaan moni muukaan jos joutuu ohjeet lukemaan horoskoopeista 😂😂
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ja käytännössä ollaan Tallinnan spaassa, tapaamiset hotellihuoneissa ja ostetaan vaik sun mitä. Varastetaan muilta, kusetetaan minkä ehditään, salataan ja sivussa tuhotaankin. Huh! Kunhan laittaa muutaman tontun tilille niin asia ok, tämän kesän osalta. Mietitään muita sitten myöhemmin. Eriskummallinen tapa hoidella asioita. Tämän palstan osalta kaikki toivottavasti jo ohi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Kautta busineksiaan, niin vastataan samassa mennään. Ei hoideta mitään rouvalle suosutuisasti. Ei varmaan moni muukaan jos joutuu ohjeet lukemaan horoskoopeista 😂😂

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu