Todella kauheeta Scientologien jahtaamista täällä

Anonyymi

Siis varmaan jotku täällä ovat siis täysin noiden thetan-sielujen vallassa. Ne kun eivät halua ihmisten kuulevan L Ron Hubbardin sanomaa mikä auttaisi heitä pääsemään "puhtaaksi" ("clear") eroon niistä. Ovat sitten ottaneet ihmisiä valtaansa kirjoittamaan ilkeitä väitteitä L Ron Hubbardista.

4

174

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      "clear" ei niinkään ole oma olotilasi vaan luottokorttisi ja pankkitilisi tila tai saldo sen jälkeen kun olet päättänyt osallistua Scientologien kursseille.

      (Paitsi tietysti jos olet yhtä varakas kuin joku Tom Cruise tai John Travolta, jotka muuten laskuttavat kirkkoa tuestaan eikä toisinpäin)

      Kuka voi nykyaikana olla niin hörhö että tukee tätä uskontoa millään tavoin?

    • Anonyymi

      Heheh. Eipä Suomen n. viittätoista skeidoa taida kukaan niin suureksi uhkaksi kokea että ihan jahdata pitäisi.

    • Anonyymi

      Anteeksi nyt vaan. Me kyllä valehdellaan vähemmän kuin mormonit.

    • Anonyymi

      Olette te kyl todella sekaisin:):):)

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Taas syytöntä illlllkkaa rangaistiin

      Niin se vain paha saa palkkansa ja rääsyämiselle ja räkimiselle laskettiin hinta. Ottaisi nyt tuo onneton lusikan kauni
      Haapavesi
      82
      1329
    2. Kadun transhoitoja - Suomalainen dokkari kertoo yhden ihmisen tarinan: "Miks oon ikinä..."

      Mielenkiintoinen dokkari tv:ssä. Sametti poistatti rintansa, kohtunsa ja munasarjansa ja eli vuosia miehenä. Pitkään pä
      Maailman menoa
      65
      1115
    3. Vähemmän metsien hakkuita, enemmän sähköautoja

      Siinä ilmastopaneelin neuvot tiivistettynä kuinka Suomi saavuttaa ilmastotavoitteensa. https://yle.fi/a/74-20155596 "S
      Maailman menoa
      202
      1108
    4. Asunnottomuus lisääntyy

      Petteri Orpon hallituksen leikkaukset ihmisoikeusjärjestö Amnestyn syynissä. Jokaisella on oikeus omaan kotiin. Jopa työ
      Maailman menoa
      163
      1033
    5. Sun ajatttelu tuo vaan julmuutta mut kukaan muu nainen ei voi korvaa sua

      Mut sun ajattelu saa mut itsetuhoseks ja uhmaan lakiakin😭😭💀 Se väärinymmärryksen määrä on käsittämätöntä. Helpottais
      Ikävä
      12
      1019
    6. Sulle on tullut

      Viesti mesessä, tietääkseni. Olis ihan kiva saada vastauskin sulta, kaunis nainen😊 Mieheltä
      Ikävä
      103
      973
    7. Minä pyydän,

      jos yhtään minua haluat, näytä se jotenkin. Kosketa tai sano jotain joka rikkoo rajoja. Ota vaikka olematon roska hiuksi
      Ikävä
      68
      886
    8. Olen rakastunut sinuun mies edelleen

      Meidän yhteys on jossain ihan muualla kuin netissä, muistetaan se. Kaunista päivää sinulle 😍
      Ikävä
      121
      813
    9. Tiesin, että olet jotenkin paha ihminen

      Vaikka muuta osaat esittää.
      Ikävä
      77
      745
    10. Ihmeelliseltä pikkunaiselta....

      Jatkakaa vaikka tässä jos on jotain mitä joku haluaa että mä näen... En jaksa, eikä mua kiinnosta sitä jätti ketjua t
      Ikävä
      121
      744
    Aihe