Hermo menee

Onko muilla ongelmia pesulla käymisen kanssa? Minulla ei ole ongelma vaan miehelläni on. Hän melkein joka kerta kun käyn pesulla niin valittaa se on hyvin raskasta kuunneltavaa.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Valittaa mitä, vai yleista sadattelua. - cu-

Äänestä

Joku pervo laittaa seksilinkkejä varmaan täynnä viruksia. On niitä sairaita olioita.
Mutta siis mitä mies valittaa? Onko se järkensä menettänyt?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Onko muilla ongelmia pesulla käymisen kanssa? Minulla ei ole ongelma vaan miehelläni on. Hän melkein joka kerta kun käyn pesulla niin valittaa se on hyvin raskasta kuunneltavaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu