Kaupungit ja kunnat alkaneet vaihtaa sähköautoihin

Päästöistä pitää myös olla ajan tasalla että pysytään Eu n tavoitteissa. Huinday on hyvä pitkät takuut vähemmän huoltoja ajokilometrejä enemmän kuin
Muilla vanhan ajan Toyotoy lla
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Tämä päätös tietää taas veronmaksajille kovempia aikoja, sillä sähköautot ovat paljon kalliimpia kuin polttikset.

Äänestä
  • Pisara meressä, oikeasti.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Pisara meressä, oikeasti.

    Tätä se on talutusnuorassa oleminen. ja maailma pelastuu, kuka hölmö uskoo?

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Tätä se on talutusnuorassa oleminen. ja maailma pelastuu, kuka hölmö uskoo?

    EU-kyykky veronmaksajien piikkiin

    Äänestä

Hyindaylla onkin todella hienoja malleja Täyssähköllä mieluummin on tulevaisuuden auto.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Päästöistä pitää myös olla ajan tasalla että pysytään Eu n tavoitteissa. Huinday on hyvä pitkät takuut vähemmän huoltoja ajokilometrejä enemmän kuin
Muilla vanhan ajan Toyotoy lla

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu