Ylläpito Hoi

Olisi ehdottomasti paikallaan rajoittaa näiden (Yön valo komentoijien) kirjailijan tuskaa pistämällä Suomi24 keskustelut kiinni klo, 24.00 - 06.30 Tällä tulisi selkeää säästöjä terveys- ja apteekki puoleen kun nämä yön-ritareiden olisi P A K K O mennä nukkumaan!
Ps: eikä tuo ole sanan vapauden rajoittamista millään muotoa, menee kansan terveyden valimiseen kun ne itse eivät sitä osaa.
1066
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Kannattaa kirjoittaa suoraan ylläpidolle tuon ilmiannon kautta. Tämä "yön kunkku" on mielisairas ja ei lopeta ennenkuin poistetaan forumilta tai virkavalta puuttuu asiaan.

Äänestä
  • Tekö ette täällä hauku vai mitä KokkariPersut? Luuletteko määräävän ja omistavan kaupungin.vi8kon paras vitsi

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Tekö ette täällä hauku vai mitä KokkariPersut? Luuletteko määräävän ja omistavan kaupungin.vi8kon paras vitsi

    Sinä täällä itseksesi länkytät ja haukut.

    Äänestä

Kerrankin täällä kuuluu järjen ääni.Kannatan ehdotusta.Miten voi ihminen olla niin sekaisin? Vuosia on sama touhu jatkunut.Eikö hänellä ole ketään ,joka hommaisi apua?

Äänestä
  • Kyllä! Tämä yöllinen terroristi heti hoitolaitokseen,

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Kyllä! Tämä yöllinen terroristi heti hoitolaitokseen,

    Teidän pitäisi itse sinne hoitoon mennä Annatte hullujen haukkua kuollutta, eläimiä,

    Äänestä

  • KokkariPersut pelkää itse paljastuvat SA ja tuttujen jäävän kiinni haukkumiseen

    Äänestä

  • Niin kauan kun on kitara ja vahvistin, musiikkia luuriin,et mahda mitään, että suksi vittuun

    Äänestä

  • Kapakka/bubilrhmät ja äijät,mulle ei kuulu teidän asiat

    Äänestä

Minä ihmettelen ylläpitoa.Annetaan häirikön riehua vuosia palstalla.Joiltakin keskustelupalstoilta lentää ,kuin leppäkeihäs vähemmästäkin.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 22 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Olisi ehdottomasti paikallaan rajoittaa näiden (Yön valo komentoijien) kirjailijan tuskaa pistämällä Suomi24 keskustelut kiinni klo, 24.00 - 06.30 Tällä tulisi selkeää säästöjä terveys- ja apteekki puoleen kun nämä yön-ritareiden olisi P A K K O mennä nukkumaan!
Ps: eikä tuo ole sanan vapauden rajoittamista millään muotoa, menee kansan terveyden valimiseen kun ne itse eivät sitä osaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu