det glider in..

anteeksi rakas tuo otsikko. Haluan vaan sua niin paljon ja lomakin. Öitä.
1150
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Koska teet asian eteen jotakin? Eikö olis jo aika?

Äänestä
  • Olisi tietysti. En vaan tiedä mitä voin tehdä enemmän.

    Äänestä

Pikemminkin otsikosta tulee mieleen Leijonien eka maailmanmestaruus vuodelta -95, ja miten ruotsalaiset olivat olleet niin varmoja mestaruudesta Globenilla jo ennen kisoja, että olivat säveltäneet kyseisen biisin joukkueen tunnusbiisiksi. Kiitos muun muassa Hupu-Tupu-Lupu -ketjulle, ralli päätyi suomalaisten hoilattavaksi Jellonien voittaessa isäntämaan finaalissa 4-1.

Samalla vähän flashbackina omiin teiniaikoihin, näin urheiluhistorian kertauksen ohella.

Äänestä
  • Hienosti muistit!

    Äänestä

Alotus taas joltain nykypäivän jatkuvasti vaihtuvien seksikumppaneiden harjoittajalta, kun det glider in eli ihan mikä vaan sinne sisään luikahtaa. Den olis eri juttu.

Äänestä
  • Ihan elän ilman seksiä häntä odotellessa. Ehkä se liukkaus viittasi siihen miten haluaa? Haluton on vähän kuiva katos.

    Äänestä

Miten pitkälle olet mies valmis menemään oman kaivattusi suhteen?

Äänestä
  • Olen nainen.

    Äänestä

Noloa

Äänestä
  • Niinpä 🤭 saunassa

    Äänestä

Den.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

anteeksi rakas tuo otsikko. Haluan vaan sua niin paljon ja lomakin. Öitä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu