Ikävöin aitoa rakkautta

Niin. Kunpa hän rakastaisi minua aidosti.
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Miksi hän. Enkö minä ole mitään

Äänestä

Miten oma laitasi? Rakastatko itse aidosti häntä?

Äänestä
  • Kyllä rakastan. En voi sitä hänelle ilmaista, koska hän löi minut kättelyssä romukoppaan.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Kyllä rakastan. En voi sitä hänelle ilmaista, koska hän löi minut kättelyssä romukoppaan.

    Millä tavalla löi romukuoppaan

    Äänestä

Aito 🙏

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Niin. Kunpa hän rakastaisi minua aidosti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu