Kärkkäisen tarjous voima 60ah vapaa-ajanakku 39€. Tässä halpa amppeeri hinta.
Tuskin mikään huippu, mutta ehkä kuitenkin edullinen jos vaikka 4-5v kestää.
Aloituksen väärtti vai mitä kyttääjä.
Voima 60ah
6
566
Vastaukset
- Anonyymi
Osta ja laita se autoon, se toimii 7 vuotta.
- Anonyymi
Joo, matala mallikin vielä niin senpuoleen sopii, mutta vanhakin pelittää vielä. Aika hentoset levyt varmaan ettei syklejä kauheedti kestä. Starttivirtaa lähes starttiakun verran, ainakin isommissa.
- Anonyymi
60 ja 70ah samat ulkomitat, 80ah vähän pitempi ja 100ah selvästi kookkaampi
- Anonyymi
No ei. Ns. vapaa-ajan akut on tarkoitettu nimenomaan pienehköllä virralla purettavaksi. Eivät kestä ottaa virtaa samalla tavalla kuin starttiakut.
- Anonyymi
On myös yhdistettyjä joissa haettu molempia ominaisuuksia kuten vene käyttöön. Se on kuitenkin hyvin lyhyt startti mitä auto vaatii jos kunnossa. Voisi kenties toimia, ja hinta 39€ niin paljon hävi.
- Anonyymi
painosta sen tuntee mitä on sisällä, jos on kovin kevyt niin lyijyä on kuin pitsiverhot!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Pienimäki ei anna haastatteluja
medialle Ähtärin kunnan velka sotkuista, kertovat luotettavat lähteet.184061- 373831
- 223420
voitaisiinko unohtaa se sotku?
Olisiko mahdollista aloittaa puhtaalta pöydältä vielä? Ikävä sua ****182479- 882001
En tiedä mitä ajatella
Petaatko perjantaille jotain. Ei meidän kannata minun sydän on viety. Se joka sen vei ei ole mieheni, etkä se ole sinä.361922Naisten ulkonäkö, jos miehiä ei olisi?
Mä meinasin ensiksi, että en aloittaisi tätä keskustelua, ainan nyt, mutta huomasin tossa toisessa ketjussa, että tämä s2521780Hyviä vinkkejä täällä
Eli kaivattua vain kädestä kiinni ja jos vastustelee niin sanoo, että hei beibi beibi nyt mennään vaan. Näin he elivät e171697Myös lähellä keskustaa oleva Marttaliitto jättää lihan pois tilaisuuksistaan ja suosituksistaan.
Marttaliitossa siirrytään terveellisempään ruokavalioon ja ihmiselle tarpeeton liha jätetään pois, ympäristö ja luonto k2071268Jee! Palsta toimii jälleen!
Viestiarkisto näkyy ja kaikki pelittää. Tätä on odotettu, vaikka ei tässä mitään odotettavaa ole ollut.211160