HUMINAKRANAATTI (HULMAUTUSKRANAATTI) SÄHKÖSUOJA 1.

Anonyymi

Sähkösuoja voi olla myös 11 kertainen näkymättömyys-suoja. Lattian päällä on verkko, vasten jalkoja, jolloin sähkösuojan lattia näkyy, rajaten alueen jolla olet.

Huminakranaatin voi heittää sähkösuojaa jonne on tarkoitus mennä. Huminan loputtua voi mennä sähkösuojaan, loiset ovat kaasuuntuneet, ennen sähkösuojaan menoa.
Huminakranaatin voit ottaa myös sähkösuojaan sisälle mukaan, poistaa sokan ja heittää lattialle. Humina alkaa, loiset ja lika kaasuuntuvat.
Huminan loputtua voit alkaa kuntoilemaan. kuntoile aluksi vaatteet päällä, riisu sitten kokonaan alasti jolloin vaatteet pysyvät ehjinä.11 päivää ja tuntia vaille 10 tuntia voimailua ja venyttelyä sähkösuojassa. Olet parhaassa kunnossasi. Tule sähkösuojasta alle 5 minuuttia kun lopetat kuntoilun, tällöin lihasvoima ei heikkene minkä olet saanut.

Sähkösuojia ja hulmautus/humina kranaatteja myy R-kioski.
Ota henkilöllisystodistus mukaan R-kioskille, muuten eivät myy.

3

860

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kuolleet joilla on pupillit pienenä heräävät henkiin sähkösuojassa, heillä voi olla montakymmentä elinvuotta edessä.
      Vanhuuteen kuolleilla on pupillit laajentuneena, loppu henkäisyn jälkeen.
      Vanhuuteen kuolevilla alkaa silmät harottamaan parisen päivää eneenkuin kuolevat. Silmät pyörivät päässä eritahtiin. Siispä sänkyyn makuulle.
      Kymmene minuuttia ennen kuolemaa vanhuuteen alkaa loppu huokailut.
      Lpuksi loppu huokaisu, raukeneminen, pupillit laajentuvat. Kuoleman helpotus.
      Sähkösuojaan ei vanhuuteen kuollutta kannata viedä.

    • Anonyymi

      Eipä taida R-KIOSKI sähkösuoja varusteita, myydä!

    • Anonyymi

      Rautakirja oy perusti R- kioskit.
      Rautakirja on saatananpalvoja mustien, omistama yhtiö.
      RAUTAKIRJA on saatananpalvojien kirja pehmeäksipäästetystä raudasta tehty.
      Kuka saatananpalvoja, heikkorakenteisen kirjan lukiessaan rikkoo, joutuu omiensa uhraamaksi, saatanalle.
      Runkata, renkata, raiskata on saatananpalvojien pääteesi.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Israel aloitti 3. maailmansodan

      https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011297979.html Israel se sitten aloitti näköjään kolmannen maailmansodan.
      Maailman menoa
      442
      2631
    2. Kaksi vuotta

      Sitten mä ihastuin suhun päätä pahkaa, kun meillä klikkasi heti ekasta päivästä lähtien. Et varmasti tunne samoin ja tek
      Ikävä
      15
      2485
    3. Nainen, meidän talossa on säännöt

      1. Mies on aina oikeassa. 2. Ei vastaväitteitä. 3. Mäkättäminen kielletty. 4. Suhde on tärkein. 5. Ei salaisuuksia. 6. E
      Ikävä
      252
      1485
    4. Miksi me ei mies voida edes viestitellä irl?

      En odota enkä vaadi mitään, voitaisiin vain olla yhteyksissä jollain tapaa ihan oikeasti.
      Ikävä
      84
      1154
    5. Raamatun kiroukset ja uhkaukset osoittavat sen ihmisperäisyyden

      "Se sanotaan galatalaiskirjeessä, että jos joku levittää väärää evankeliumia: "...jos joku julistaa teille evankeliumia
      Hindulaisuus
      434
      1092
    6. Oliko Farmi-finaalitehtävät mielestäsi tasaveroisia Lloydin ja Johannan välillä?

      Onnea Farmi-voitosta, Lloyd. Et tainnut olla ihan kaikkien suosikki, mutta puskit voittoon! Oliko finaalitehtävät miel
      Tv-sarjat
      63
      1068
    7. Tekisin mitä vaan että

      Pääsisin eroon susta.
      Ikävä
      156
      940
    8. Rakennetaanko yhdessä?

      Haluaisin rakentaa sun kanssa yhteistä tulevaisuutta❤️ Onko meistä siihen? Huomaan että sulta puuttuu se joku tärkeä elä
      Ikävä
      41
      918
    9. Onko hän elämäsi rakkaus?

      Itse olen sitä mieltä että kyllä se näin taitaa nyt olla
      Ikävä
      56
      869
    10. Mies haluaisin sinun kanssa

      Rakkauslapsen. Hänestä tulisi tosi söpö ja fiksu.
      Ikävä
      79
      855
    Aihe