Panomiehet jää yksin ruikuttaan nettiin kun kaikki hylkää heidät vähän aikaa käytettyään
Asia on yksinkertainen
Anonyymi
15<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Jäkättää.....
Riitaisia
Ei jaksa riidellä kenenkään kanssa. Mielummin yksin kuin sellaisen kanssa. Siinä saattaisi käydä niin, että se olisi vanhempi kurppa joka täräyttäisi nuorenpaa turpaan.
Ei lapsia saa muksia
Kulli
Asia on niin, että panomiehet ei edes ole täällä. Ne on panemassa. Täällä on ne varatut tai ihanat vaan. Naisen kommentti.
Täällä on panomiesten jälkeen jättämät jotka ei voi unohtaa eikä pääse eteenpäin 😁
Nuoruus ja huoruus
Sinusta aloittaja ei ole mihinkään.
Koska panomiehet pettävät lopulta aina. Eikä naiset halua olla petettyjä
Jaa, huoh tätä taas
Aloittaja selvästi huoh, tiätsä prosessoi sitä, ettei hän ole banomies
Kumpa isoja kaupunkeja ei olisi. Ihmiset eivät tunne toisiaan ja siksi mahdoton tietää kuka on kuka. Joskus aikanaan tiedettiin kenen kanssa jokainen on ollut ja myös ne siveelliset voitiin helposti erottaa. Kaupungeissa ihmiset on anonyymejä. Moni varmaan karttaa kaikkia miehiä/naisia jo tämän takia. Toki itse luotan siihen että kaipaamani nainen on siveellinen.
Ehkä isoihin kaupunkeihin muutetaan just tuon takia.
Opiskelu ja työ ovat syyt. Tuo on enemmänkin seuraus. Itselläni ei nuorena ollut hinkua muuttaa kaupunkiin mutta toista vaihtoehtoa ei ollut. Olisin toki voinut jäädä duunariksi mikä ei jälkeenpäin ajateltuna olisi ollut paha mutta koulussa sanottiin että opiskelu on kaikkikaikessa ja kotoa painostettiin myös.
Aikuiset toki saattavat paeta mainettaan. Seksuaalirikolliset varmasti suuntaavat kaupunkeihin. Muutenkin kaikki irstaus on kaupungeissa yleisempää vaikka pahaa osataan kyllä tehdä maallakin.