Bi-seksuaalisuus johtaa toisinaan vaikeisiin ihmissuhdetilanteisiin ja aivan erityisesti parisuhteessa olevilla.
Ulkolaisessa lehdistössä oli alla olevasta ikävästä draamasta enempi tietoa.
Kyseinen nainen oli aviossa oleva bi-seksuaali, sekä lehtitietojen mukaan miehensä oli vaimonsa naissuhteista tietoinen.
Mutta sitten ilmeisemminkin jotkin asiat ovat kumuloituneet ja kun miehensä kotiin saapuessaan löysi vaimonsa toisen naisen kanssa (juristi), niin hän ampui heidät, soitti poliisille ja sitten ampui itsensä.
Aviopari oli hyvin tunnettu autourheilupiireissä.
"Belgiassa sijaitsevan Spa-Francorschampsin moottoriradan toimitusjohtaja Nathalie Maillet on useiden mediatietojen mukaan kuollut. Belgialaisen RTBF:n mukaan Maillot löydettiin kuolleena kotoaan Luxemburgissa sijaitsevasta Gouvyn kaupungissa lauantain ja sunnuntain välisenä yönä. "
- https://www.is.fi/urheilu/art-2000008194393.html
Bi-seksuaalisuus johti kolmeen tappoon
4
140
Vastaukset
- Anonyymi
Tuskinpa tuossa seksuaalinen suuntautuminen vaikutti asiaan, tällaisia tragedioita on tapahtunut ainakin puhtaasti heterosuhteissa aika ajoin. Tunteet otti vallan, ja seuraukset olivat kauheat.
- Anonyymi
Kukaan täysjärkinen mies ei tapa vaimoaan, vaikka vaimo kävisi vieraissa ja harrastaisi seksiä SADAN eri ihmisen kanssa (naiset, miehet, kolmannen sukuolen edustajat).
Murha johtui siitä, että vanha setämies halusi "kostaa" vaimolle. Setämiehen hauras ego ei kestänyt sitä, että vaimon uusi rakastaja (nainen) on sängyssä PAREMPI kuin setämies itse.
On täysin selvää, että setämiehellä on impotenssia ja epävarmuutta. Hänen egonsa romahtaa täysin, kun vaimo ottaa uuden rakastajan (ja vieläpä naispuolisen rakastajan).- Anonyymi
Intohimorikoksia on tehty kautta aikojen. Taidat olla suorittanut jo kyökkipsykologian kolmannen tason kirjekurssin, kun noin varmoja päätelmiä teit. Hohhoijaa.
- Anonyymi
*Sairaalloinen mustasukkaisuus johti kolmeen tappoon.
Noin, korjattu.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ensi kesänä
Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta663382Tukalaa kuumuutta
Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh463202Anne Kukkohovin karmeat velat ovat Suomessa.
Lähtikö se siksi pois Suomesta ? Et on noin kar? mean suuret velat naisella olemassa1232738- 442553
- 311953
Okei, myönnetään,
Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘271860- 481636
Mihin hävisi
Mihin hävisi asiallinen keskustelu tositapahtumista, vai pitikö jonkin Hannulle kateellisen näyttää typeryytensä871505- 391330
- 821199