Bi-seksuaalisuus johti kolmeen tappoon

Anonyymi

Bi-seksuaalisuus johtaa toisinaan vaikeisiin ihmissuhdetilanteisiin ja aivan erityisesti parisuhteessa olevilla.

Ulkolaisessa lehdistössä oli alla olevasta ikävästä draamasta enempi tietoa.

Kyseinen nainen oli aviossa oleva bi-seksuaali, sekä lehtitietojen mukaan miehensä oli vaimonsa naissuhteista tietoinen.

Mutta sitten ilmeisemminkin jotkin asiat ovat kumuloituneet ja kun miehensä kotiin saapuessaan löysi vaimonsa toisen naisen kanssa (juristi), niin hän ampui heidät, soitti poliisille ja sitten ampui itsensä.

Aviopari oli hyvin tunnettu autourheilupiireissä.

"Belgiassa sijaitsevan Spa-Francorschampsin moottoriradan toimitusjohtaja Nathalie Maillet on useiden mediatietojen mukaan kuollut. Belgialaisen RTBF:n mukaan Maillot löydettiin kuolleena kotoaan Luxemburgissa sijaitsevasta Gouvyn kaupungissa lauantain ja sunnuntain välisenä yönä. "

- https://www.is.fi/urheilu/art-2000008194393.html

4

179

    Vastaukset 4

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Tuskinpa tuossa seksuaalinen suuntautuminen vaikutti asiaan, tällaisia tragedioita on tapahtunut ainakin puhtaasti heterosuhteissa aika ajoin. Tunteet otti vallan, ja seuraukset olivat kauheat.

    • Anonyymi

      Kukaan täysjärkinen mies ei tapa vaimoaan, vaikka vaimo kävisi vieraissa ja harrastaisi seksiä SADAN eri ihmisen kanssa (naiset, miehet, kolmannen sukuolen edustajat).

      Murha johtui siitä, että vanha setämies halusi "kostaa" vaimolle. Setämiehen hauras ego ei kestänyt sitä, että vaimon uusi rakastaja (nainen) on sängyssä PAREMPI kuin setämies itse.

      On täysin selvää, että setämiehellä on impotenssia ja epävarmuutta. Hänen egonsa romahtaa täysin, kun vaimo ottaa uuden rakastajan (ja vieläpä naispuolisen rakastajan).

      • Anonyymi

        Intohimorikoksia on tehty kautta aikojen. Taidat olla suorittanut jo kyökkipsykologian kolmannen tason kirjekurssin, kun noin varmoja päätelmiä teit. Hohhoijaa.


    • Anonyymi

      *Sairaalloinen mustasukkaisuus johti kolmeen tappoon.
      Noin, korjattu.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Liikenneonnettomuus kuhmo

      Taisi Audi mennä lunastukseen ja pemari kilometritehtaalle
      Kuhmo
      40
      2566
    2. Olen aivan hajalla yhden

      Naisen takia😞
      Ikävä
      52
      1026
    3. Olen pahoillani kun olen satuttanut

      Välillä kiukuttaa paljon.
      Ikävä
      66
      911
    4. Riikka Purra on mukana Suomen huutokauppakeisari -sarjassa

      Suomen huutokauppakeisari on tavallisten suomalaisten ohjelma. Sarjan suosiosta kertoo se, että nyt alkaa jo 19. kausi t
      Maailman menoa
      53
      837
    5. Kuuleppas

      ensimmäiset naissuhteet toimii miehelle eräänlaisena oppikouluna, mutta hän ei välttämättä itse ymmärrä oppineensa mitää
      Ikävä
      227
      773
    6. T.h tuomio

      Onko tämä lainvoimainen vai onko tästä valitettu? Mitenhän on mennyt linnassa joko pehmennyt pää täysin
      Suomussalmi
      10
      694
    7. Paljonko on etäisyytesi kiinnostavaan naiseen km?

      Kaipailen tärkeää miestä ja pohdin hänen ajatuksiaan... ❤️
      Ikävä
      60
      664
    8. Mitä näät

      Siinä miehessä?
      Ikävä
      49
      634
    9. Naurettavia provoja ja lavastuksia täällä

      Saa olla aika harhainen jos uskoo juttuja täällä faktoina 😆😆😆 ihmiset matkii toisia jne
      Ikävä
      81
      607
    10. Miten sä jaksat

      Pitää susta huolen.
      Ikävä
      65
      603
    Aihe