Sä et oo täällä eikä me nähdä enää missään. Loppuis edes tää typerä korona, niin vois sattumalta jossain tormätä. Viestiä tuskin uskaltaa kumpikaan laittaa, mut ehkä voi kuitenkin kasvotusten sanoo moi. Tai sit edes hymyillä.. Mut turhaan mä täällä huutelen. Et lue näitä kuitenkaan. Menee miehelle joka ei unohdu.
Sä et oo täällä
Anonyymi
1456
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Kuka mies?
Mies menneisyydestä
Loppuun kun testaaminen lopetetaan. Nythän tätä ylläpidetään vain koska halutaan tuo EU:n laajuinen "rokotepassi", eli uusi EU-henkilöllisyystodistus kaikille EU:n "kansalaisille". En tule ottamaan sitä. Äklöä porukkaa kaikki EU-mieliset juntit.
Eihän sinua kiinnostanut minun tekemiset kun olit päättänyt että ei nähdä kuin taivaassa seuraava kerran
En ole päättänyt niin. Hermostuttaa kun oletat tuollaisia.
=)
kaikkea hyvää sinulle, en ole oikein vain kunnossa,
tässä menee vielä aikaa vuosia, ja, tähän menee vain aikaa,
ja, toivon vain että sinulla menee paljon paremmin,
muuta, en osaa toivoa tai pyytää, että sinulla menee paljon paremmin,
kaikkea hyvää, ja, anteeksi,
olen vain kypsä, välillä elämääni, ja, huonoon oloon,
mutta, kaikki lähtee itsestä, ja, täytyy toivoa että jo 2-3 kuukauden päästä
olen jo, jotain, edes pienessä määrin,
hyvää yötä ja kauniita unia,
ja, anteeksi kaikki,
Et todellakaan saa anteeksi jos et anna meille mitään mahdollisuutta suhteeseen ja tiedät että kuulut ikuisesti minun viereeni ja kyllä haluan sinun kanssasi olla yhdessä
Milloin viimeksi juttelitte kasvotusten?
Ennen koronaa nähty viimeksi.
Missä merkeissä?
Juteltiin.
Mulla ihan sama tilanne..
Korona alkoi viime tapaamisemme jälkeen eikä ole nähty sen jälkeen.
Ei myöskään enää nähdä missään eikä missään yhteyksissä.
Tuskin sattumalta " törmätään" vaan se pitäisi kyllä ihan itse järjestää jotenkin.
Ei hän unohdu ei, mutta ei näytä kovin tod.näk, että mitään kyllä tapahtuisikaan toistemme suuntiin.
Tein mielestäni kiinnostukseni selväksi eräässä vaiheessa, mutta en saanut silloin vastakaikua joten annoin olla.
Viime tapaaminen oli sitten hyvin ristiriitainen eli päinvastainen, kuin mitä olisin odottanut, mutta siltikään mikään ei muuttunut välillämme.
En osaa sanoa mitään muuta kuin, että jäi hyvin sekava olo kaikesta...
hyvää yötä ja kauniita unia,
=)
ja, voin, vain toivoa että sinulla menee paremmin,
ja, anteeksi kaikki,
=/
Täällä kävi vain pyörm. ; )