omia keskusteluitaan ja kommenttejaan? Entä jos ja kun poistan profiilini S24:lta niin poistuvatko sisäänkirjautuneena kirjoitetut viestini? Vai onko niin että tämäkään ei enää luonaa..?
Miten poistaa rekattuna
3
351
Vastaukset
- Anonyymi
Outoa, ettei ylläpito ole vastannut tähän kysymykseen.
Ei ole minun, mutta olisin mielenkiinnosta halunnut nähdä myös vastauksen.- Anonyymi
On ottanut kantaa poistamalla vastauksen ketjusta https://keskustelu.suomi24.fi/t/17093141/miten-poistaa-kirjoitettu-viesti-onnistuuko-se-jos-onnistuu-niin-miten-yksityiskohtaiset-neuvot-.
Eihän ylläpito muutenkaan vastaile mihinkään. Eikä tunnu liioin vastaavan mistään.
- Anonyymi
Kävi selväksi että ei mitenkään. Älä missään tapauksessa rekisteröidy, viestit EIKÄ profiili poistu vaikka suoritat poistotoiminnon plus rekkaus ei onnistu ilman puhelinnumeroa eikä sähköpostia eli Suomi24 myy tiedot eteenpäin. Tänne ei enää kannata kirjoittaa eikä olla osallisena yhtään millään tavalla, taso on laskenut kuin lehmän häntä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1492489Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1462352Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot97999- 64871
- 60753
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka273691Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18677Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85670Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait202648Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap21637