kaivattusi?...
Saatko joskus
Anonyymi
21<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 21
Vanhimmat
En saa. Tiedän, etten ole mitä hän haluaa tai voisi rakastaa. Oman pään harha vaan teki tepposet.
Miksi esität välillä miestä ja välillä naista?....<3
En mä mitään esitä, kuvat on eri aikakausilta ja harrastan kuvanmuokkausta. Koevedokset vaatii yleisönsä.
Ja jos persoonani ihmetyttää ettei kuvat, niin olen transsukupuolinen. Voi selittää miksen ole femiininen, vaikka kuva on.
Tämä naiskuva on yhdelle Polkkikselle, lähtee kyllä aikanaan vetämään tuosta, kun en itse tykkää näistä naisellisemmista kuvistani. Mut häntä varten.
täällä palstallahan sitä voi olla vaikka sauli niinistö 😂 Ps. Ketä te trollit ja stalkut täällä luulette huijaavanne? 😆
Syöksy sementtiin.
En tiedä,mutta ainakin yritän ihan hitosti.
- Oi sallithan etta ma soutelen..
Kinkkipoukamanparoni
😂😂😂
Hetkeksi sain, miksi muuten kaipaisin.
Sen suhteen jälkeen mikä oli, en enään halua keltään yhtään mitään.
Sain ja petyin ja menetin toisen.
Saan. Ei ole muuta vaihtoehtoa😅🥰
Tuskin... 💔
Kahden kauppa
Hoidan oman osuuteni
Niimpä, ja niin tein minäkin.
En tiedä. Vähän alkaa epäilyttää. Mutta jos silläkin on vahvat tunteet niin sitten saan.
🎶Kuin mustavalkoista leffaa
Mä tätä elämää katselen
Kaksi nuorta kulkevaa
Noin toisiaan suudellen
Onneen kaikkein suurimpaan
Vie ensi askel rakkauden
Vaan kokematta heiltä on
Nuo pienet oikut sydämen
Saavatko he joskus toisensa
Kuin Ansa ennen Taunonsa
Niin kuin kreivi Katariinansa
Mietin saavatko he toisensa...🎶
En tiedä. En oikein tiedä minkälainen ihminen rinnalleni sopisi niin että olisi oikeasti vain hyvä olla toisen kanssa. Rentoa ja huoletonta, luottamusta ja omana itsenään olemista yhdessä. Kaikenlaista nähnyt ja kokenut. Yksipuolisia tunteita puolin ja toisin, ghostaamisia, suuria luonteiden eroavaisuuksia, alkoholismia ja kaikkea mahdollista mitä voi kuvitella. Välillä menettää uskon että sellainen oikea "kaivattu" enää löytää perille.
Sellainen johon rakastut. Unohda suhteet suhteen vuoksi. Ei ihme, jos on tuollaisia kokemuksia kun etsii jotain sopivaa eikä välitä tunteista ollenkaan.