Miun että notta tekohymyä raksulle , kyllä taas lähtöö fakebook kopio pihasta
https://i.pinimg.com/originals/98/53/37/985337e63fe39fc123436c6717d6635c.jpg
https://i.pinimg.com/originals/98/53/37/985337e63fe39fc123436c6717d6635c.jpg
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Tuosta ei taida enää puuttua perjantai päivän rekvisiitta harrastuksista, lonksu ja situkka tölkki sekä valkku lasi.
Nyt on tarjolla huippupestejä huippuosaajille
Me Naiset panostavat nyt tulevaisuuteen avaamalla useita huippupaikkoja sekä kirjoittajille että Fakebook toiminnan vetäjille.
7kives tä ei ole mukana.
Autoja välitetään ja ollaan kiinnostuneita Tori fii palvelussakin
https://m.facebook.com/Tori.fi/posts/2536579869713077?locale2=es_LA
MOPOJONNIEN ISILLE ,SUUNNITTELE SINUN BMW X
Sport Package Titanbronze Ajoprofiili Tehokas Maltillinen Urheilullinen 523 HV
Alkaen 108 618,76 €
Kyllä kelpaa näyttää Tiiliruukin kyttä mutsille , fakebookissa paukkuu
Aittiksen Siwalta maanantai aamuna pyysin taloudenhoitajaani tilaamaan erikoistarjouksesta Mercedes-AMG GT Coupé hieman urheilullisen auton kauppakassiksi sekä jäärata harjoitteluun tulevana talvena Tiiliruukkiin.
Samassa yhteydessä tilautin ensi kesäksi Mercedes-AMG GT Roadsterin, ei saanut valitettavasti ambiona että olisi päässyt tulevana veneilykautena Helsingin Kaunissaareen tai Kyminjokea Susikoskelle Plämäyttämään.
Tiedoksenne naapurit ja ystävät Yours, Sir Paatsanderska Christopher Spencer Charles Westlake-Bouvier III
Everstin pohjasta näkyi läpi eikä sitä kärsinyt ajaa kuin kuulosuojaimet päässä – Talkoovoimin vanhasta mersusta kunnostettiin saunafestivaalien ykkönen.
Tunnelma sauna-autossa on melko ainutlaatuinen.Hieman huojuva olemus muistuttaa jatkuvasti siitä, millaisessa saunassa ollaan, ja kuka saunoopi.
Notta Karhussa lämmitetty, kyllä heiluu.
Tiiliruukki Racing , mopojonneille kyytiä
https://bit.ly/2XhArSO
Miksi ulkomailta tuotu käytetty auto pelottaa ostajaa? Yksi syistä on ylivoimainen ykkönen, selkein syy tähän on se, ettei auton historiasta koettu olevan riittävän tarkkaa tietoa.
Volvo XC90 -henkilöauton kauppa purettiin: huoltokirja puuttui, mittarilukemassa oli vahvasti heittoa, tuontimaankin suhteen syntyi epäilyksiä...
Ostaja uskoi tehneensä kaupat Saksasta tuodusta Volvosta, mutta se oli ollut jo ennen sitä Ranskassa ja viety sieltä Puolaan.
Vuoden Auto Suomessa 2022 -ehdokkaat , . Miun ehdokas Tiiliruukin huudeilla, isien omistamat ja lasten käyttöön luovuttamat maksetut bemarit.
Audi Q4 e-tron
Audi e-tron GT
BMW iX
Citroën C4
Dacia Sandero
Fiat 500
Ford Mustang Mach-E
Hyundai Bayon
Hyundai i20
Hyundai Ioniq 5
Hyundai Tucson
Kia EV 6
Mercedes-Benz EQA
Mercedes-Benz EQS
Mercedes-Benz C-sarja
Mercedes-Benz S-sarja
Nissan Qashqai
Opel Mokka
Peugeot 308
Polestar 2
Renault Arkana
Škoda Enyaq
Škoda Fabia
Subaru Outback
Tesla Model Y
Toyota Yaris Cross
Volkswagen ID.4
Volvo C40 tractor
Räski Racen paskarinkiin oma omisteista tarjolla , Jumalniemen rampin jonnet kyselkää traktoria.
Etsitään autolle ammattitaitoista korjaajaa/korjausliikettä.
Meidän Volvo XC90 (lue: persreikä) on joku käyttäytymishäiriö. Radio ei toimi, tai jos toimii niin toimii niin hyvin että jää soimaan vaikka ottais virta-avaimet irti lukosta ja soi vielä ovienkin lukitsemisen jälkeen ja vaikka koko yön yli kunnes on syönyt koko akun. Peruutustutka toimii aina milloin haluaa toimia ja puhaltimetkin v*ttuilee. Kuskin puolen puhaltimista tulee pelkkää kuumaa ja pelkääjän puolelta pelkkää kylmää, ja ihan täysiä joka rööristä. Ei saa käännettyä pienemmälle. Tänään taas töistä lähtiessäni huomasin, että akkuhan on taas tietenkin loppu, vaikka töihin ajaessani ei antanut mitään vihjeitä että näin saattaisi sattua ja radiokin on ollut kiinni.
Tämä kyseinen käyttäytymishäiriöinen vehje on "käynyt" jo viiden viikon reissulla yhdessä autokorjaamossa mutta siellä nostivat kädet ilmaan kun eivät saaneet vikoihin selitystä. Eli kysymys kuuluu, että mihin kannattaa viedä tämä rakkine että sen saisi kuntoon.
Karhulassa on Pärnäsen korjaa molle molle, Volvospecialisti. Kyselkää paikallisissa.
Käytettynä ostetun auton tiedoissa voi olla heittoja, jotka paljastuvat vasta jälkeenpäin, mutta kuinka isot virheet ovat hyväksyttävissä ilmoitettujen ja todellisten ajokilometrien osalta?
Tarkista ennen ostoa omasi Tiiliruukin paskarinki tarkkaamosta kilometrit ja omistussuhteet autosta, Isien omistamiin bemareihin voi luottaa.
Käärme luikerteli autokauppaan ja aiheutti kaaoksen – hulvaton autojahti
Arvaa merkkiliike, katso lisää MV lehdestä.