Tulikivi epäonnistui

Tulikivi hörhö on koko kevään mantrannut, että noustaan pois sentti kerhosta ja nyt on myöhäistä pieraista, kun talkkivelli valuu puntissa.

Tuo ohjeistuksen nosto oli viimeinen pisara, jotta tätä voisi ottaa vakavasti.

Hörhö voisi jo hillitä lobaustaan tämän savivelli firman suhteen pleace!
1357
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

muistamma aloituksen parin vuoden päästä...

Äänestä

Viikko+possarista+ja+piti+nousta+pois+sentti+kerhosta.Kurssi+luisunut+viikossa+taas+yli+5%+ja+kuukadessa+yli+15%.Miksi+näin,+kun+maalailtu+sitä+vertaseisauttavaa+kurssi+nousua?

Äänestä
  • Ylivelkaantunut leikkikerho, yhtiön johtokin sopisi paremmin lasten tuttipullojen maidonlämmittäjiksi

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Ylivelkaantunut leikkikerho, yhtiön johtokin sopisi paremmin lasten tuttipullojen maidonlämmittäjiksi

    samoin sanottiin harviasta-kuinkas kävi muka tietäjät?

    Äänestä

Uskossa on hyvä elää, sanoi tulikivi mies

Äänestä

Tuleeko viides laskupäivä osarin jälkeen?

Äänestä
  • Vahvasti+nöyttää,+juuri+nyt+-2,8%...Tulikivi+hörhöllä+talkkivelli+valuu+puntissa,+milloin+tukitaso+saavutetaan+ja+mennäön+rytinällä+läpi+ja+miinus+%+alkaa+kasvaa+jyrkästi.Senttikerhossa+pysytään,+kun+paska+junttilan+tuvan+seinässä...

    Äänestä

Niin, mutta kyllähän sitä kannattaa yrittää, vaikka ei onnistuisikaan.

Äänestä

Ei taida tullaa kesää😭

Äänestä

Kiitos tiedosta, että osaan välttää tätä.

Äänestä

Kiitokset täältäkin. Tätä kannattaa selvästikin välttää.

Äänestä

Tule takaisin maahanmuutto suomi24

Tulikivi paisuu parissa vuodessa 10x

Äänestä
  • Ja millä eväillä, miksi vasta nyt?

    Ei ole ihan uusi yritys ja olisi ollut jo mahdollisuus kasvaa

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Tulikivi hörhö on koko kevään mantrannut, että noustaan pois sentti kerhosta ja nyt on myöhäistä pieraista, kun talkkivelli valuu puntissa.

Tuo ohjeistuksen nosto oli viimeinen pisara, jotta tätä voisi ottaa vakavasti.

Hörhö voisi jo hillitä lobaustaan tämän savivelli firman suhteen pleace!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu