Anteeksi kun spämmään tänne välillä törkyjuttuja. Koitan tästälähtien tosissani hillitä itseäni.
Anteeksipyyntö Suomi24:n ylläpidolle
Anonyymi
12<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Myöhäistä. Sinut estetään nyt toistaiseksi kokonaan.
Onko sulla tourette, ei sua sillon saa syrjii.
Eikö ylläpito ole työpaikkasi? Ainakin samaan ryhmään kuulut.
Tämän sivuston ylläpitäjä vähät välittää käyttäjistä. Kiusaavat käyttäjiä seuraamalla ip osoitteita.
Lisäksi kertovat todennäköisesti eteenpäin täällä tehdyistä kirjoituksista. Perheen jäsenille ja ystävilleen. Olkaa varovaisia.
Montako viestiä Suomi 24 on vuodessa?
Periaatteessa sillä ei ole merkitystä.Se että ylläpito sulkee silmänsä täällä tapahtuvaan kiusaamiseen on ihan yhtä paha.
Jos heillä ei resursseja valvoa kunnolla näitä sivuja olette yhtälailla kiusaajia . Ei näitä kehtaa enää edes ilmiantaa kun mihinkään ei puututa.
Kuinka on mahdollista että jos kirjoitat tänne eri IP osoitteella saat kirjoittaa aivan rauhassa. Mutta jos kirjoitat toisella niin aina kiusataan?
Olen kirjoittanut aika monesta eri IP osoiteesta ja huomannut että yhden viestejä käytetään kiusaamiseen.
Sama koskee ilmiantoja toisella tehtyihin puututaan mutta jollain tehtyihin ei.
Ylläpito taitaa olla se pahin spämmäri joka niitä törkyviestejä laittelee, samalla se poistaa ihan asiallisia viestejä. Mitään järkeä ei touhussa enää ole!
Monet tutut samaa mieltä.