Yksityisesti huittisisa

Anonyymi

Misä, vai onko huittisisa ollenkaan, yksityistä lääkäriä?
Vuasien saatosa kun olen ajellut huanokuntosia huittisten katuja, on sukupualiset toiminnot heikentyneet ilmeisesti tärinästä johtuen. Ei ennää toji! korkeintaan vähän nuppi päätänsä nostelee sykäyksittäin. Nyt siis pitäisi saattaa elin toimintakykyiseksi!
En rohkenisi kunnallisen pualen hoitoon mennä, koska olen siellätyöskentelevien lietekaivoja käynyt tyhjentämässä aika-ajoin. Näin pelkään menettäväni mahtisonnin maineen.
Hajenkin siis yksityistä lääkäriä, joka tutkisi kenitaalialueen huamiota herättämäti ja antaisi viakara resetin! Tietääkö joku?...tästä ei sitten puhuta kellekkän!..eres vampulasa!

14

834

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Elimen saa toimintakykyiSEKSI kun kattelee isohinkkisiä plondeja.Pyäreet isot meloonit lataa tykin kuin tykin toimintakuntoon täälä Suamen Sikaisimasa Pitäjäsä!

      • Anonyymi

        Löytyykö huittisjärven uimarannalta sellaisia kohteita?


    • Anonyymi

      Onhan noita,keskustassa yksityinen eläinlääkäri ja Vampulassakin aloittaa
      ellei jo alkanut yksityinen

    • Anonyymi

      Minullakin oli erektiovaiva, mutta rohkeasti menin työterveyslääkärille. Eturauhanen tutkittiin persereijän kautta eikä siinä todettu mitään. Sildenafiiliresepti irtosi ja nykyisin seisoo kivasti! Runkkaan joka päivä!

      • Anonyymi

        Älä hullujas puhu.


      • Anonyymi

        Vieläkö toimii visa-auto,kyseisen aiheen asiantuntija.


    • Anonyymi

      Minä käyn ripovuorella autossa runkkailemassa. Seuraa/katsojaa kaipaan!

      • Anonyymi

        Muutti kangasniemelle ,koita kestää.


    • Anonyymi

      Onko ripavuarella päättäjäistanssit? Siälä olisi erektion syytä toimia!

    • Anonyymi

      Itseäni myös hirvittää mennä julkisen puolen vastanotolle..olin huittisissa yökerhossa, jonka jälkeen jatkoilla erään daamin luona. Nyt kutiaa alapää!..kirveleekin..

      • Anonyymi

        Ymmärrän, mutta onko yhden kirvelyn takia mentävä yökerhoon?
        Voihan julkisen vastaanoton prinsessa soittaa 'työasioissa' sinulle kotiin ja kysyä että sopisiko tarkastuskäynti illalla jossain, vaikka hänen kotonaan.
        Siinä isolehtisen fiikuksen varjossa on mukavampi tutkia onko pojasta polvi parantunut vai annetaanko suppo.


    Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Tukalaa kuumuutta

      Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh
      Ikävä
      42
      2462
    2. Mansikkatiloilla hyväksikäytetään ukrainalaisia

      Työolot ovat surkeita ja palkka kelvoton. https://yle.fi/a/74-20172942
      Maailman menoa
      301
      2034
    3. Sinä, ihastukseni

      Mitä haluaisit tehdä kanssani ensimmäisenä?
      Ihastuminen
      23
      1852
    4. Tiedät ettei tule toimimaan.

      Mielenterveys ei kummallakaan kestä.
      Ikävä
      24
      1615
    5. Okei, myönnetään,

      Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘
      Ikävä
      24
      1465
    6. Onko kaivatullasi

      himmeä kuuppa?
      Ikävä
      43
      1348
    7. Sokea "ystävälle"

      Oletko oikeasti noin sokea?
      Ikävä
      100
      1339
    8. En ymmärrä käytöstäsi

      Se on ollut eräänlaista hyväksikäyttöä. Että seura kyllä kelpaa palstan välityksellä silloin kun ei ole parempaakaan tek
      Ikävä
      139
      1285
    9. Ensi kesänä

      Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta
      Ikävä
      37
      1241
    10. On jo heinäkuun viimeinen päivä.

      En taida nähdä sinua koskaan.
      Rakkaus ja rakastaminen
      36
      1066
    Aihe