hiukan varmaa juntti oon ku en tajua mut mitä se meinaa ku puhutaan jostai stalkkauksesta ircissä..? kiitoksiva avústa..:)
mikä ihmeen stalkkaus??
6
21696
Vastaukset
- ircistä
mutta englanninkielessä stalking tarkoittaa väijymistä.
- stalker
Jos joku joinii kaikille samoille kanaville, seuraa uusille kanaville jne. se on stalkkausta.
- irssimies
lisäksi mm xchat ohjelmalla voit määritellä sanat jotka korostetaan.. Voit siis väijyä toisten puheista esim omaa nickiäsi (tämä oletuksena) ja mitä tahansa valitsemaasi sanaa. Olettaisin siis että joku puhuu stalkkauksesta silloin kun on määritellyt jotain tiettyjä sanoja korostettavaksi.
- stalkaaja
kaikki vaarin se tarkoittaa vahan niiku vakoilemista
- jokinihminen
Vähän niinkuin vakoilee muita tai kattoo toisii niiden huomaamatta
- Anonyymi
Stalkkaus on vapaamuurari / poliisien kansan vainoamista. Poliisi aseistetaan kansaa vastaan poliisis harjoittelee hyökkäämällä syyttömien miesten asuntoihin ja amppuu kuolettavasti. Uuutis toimitus raportoi kahdesta naiseta tai jotain. poliisi ei anna nykyään lausuntoja vaan loppuraportin johon sujautettu poliisin mummalta saatu sota-ase. Harjoittelu jatkuu syyttömiä miehiä vastaan par aikaakin joskus kohteeksi määritrllään mustaa pipoa pitävä . Yksiköt lähtevät Femakon soitosta112 ja tappo jahti alkaa. jos kuuntelet luuriasi poliisi tappaa koska ET TOTELLUT KÄSKYTYSTÄ. Valmisteluja tarvitaa että poliisimme on tappovalmis kun vapaamuurari herrat tarvite´see tukea. Tarkoitus on kavaltaa kansan omaisuus hyvienherrojen haltuun. Kansalisia tarvitaan palvelemaan ylemmistöä esimakua olemme saaneet teiden sulkemista EU kokus saattueiden vuoksi. nämä herrat kuuluvat eliittiin joille eduskuntamme myy maatamme minkä ehtii. Nyky hallintomme taitaa olla huonoin hetkeen heidän kannaltaan. homma on edennyt jo vuososatoja ensimmäinen muurari presidentimme oli Ahtisaari YK on vapaamuurarien maalle perustettu yhdistys samoin Maailmanterveysjärjestö. EU on 7 viisaan miehen järjestö veljeskuntamme euroopassa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1721445
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä411029Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad38735- 14650
Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21640- 37637
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä28632Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46607Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .17583Ajatteletko ollenkaan minua
Naiselle, jonka kanssa vahva tunne yhteydestä. Jota kipeästi kaipaan, mutta jota ei juuri näe. Onko siitä jo kolme vuott30577