No, mitäs mieltä olette uudesta HIM dvd:stä? Oletteko löytäneet mitään "kätkettyä"? Itse ainakin huomasin, että kun kuuntelee aakkosellisesta hakemistosta biisin hand of doom loppuun asti, tulle ruutuun teksti "this for you" ja sit ne soittaa For you-biisin. Tosin ne kuvaa melkein kokoajan yleisöä..
HIM dvd
12
1575
Vastaukset
- For You
Mie en oo vielä hankkinut tätä dvdtä :(
Aijon tehdä sen kyllä... - juhis
paljon kyseinen him-dvd maksaa?
- Eräs MJ-fani
Vaihtelee, omani maksoi 24,95 €. Jossain muualla saa halvemmalla.
- Pain87
Eräs MJ-fani kirjoitti:
Vaihtelee, omani maksoi 24,95 €. Jossain muualla saa halvemmalla.
Anttilan top tenissä maksaa n.22 euroo.
muistaakseni.. Eräs MJ-fani kirjoitti:
Vaihtelee, omani maksoi 24,95 €. Jossain muualla saa halvemmalla.
No ei sit oo niin kauheesti mitä luulin, pitäis kyl ostaa kun itekkin oon ihan kauhia HIM-fani! :)
- jabu
dvd:llä on biisi for you, en löytänyt
- lavs
ite oon kans kuunnellut hand of doomin loppuun asti eikä sieltä for youta mulla vaan tule...*kade*voi vitsit:p Sopii muuten ko. kappale(hand of doom) villen äänelle todella mukavasti eli HYVIN!!!!
- -Valonkantaja-
Onko niissä dvd:ssä eroa. Eli toinenhan on digipack eli pahvikantinen ja kalliimpi ja basicversio on se muovinen..Eli onko näissä muutakin eroa hinnan ja kansiformaatin lisäksi? Eli just noit piilobiisei yms???
- lavs
-Valonkantaja- kirjoitti:
Onko niissä dvd:ssä eroa. Eli toinenhan on digipack eli pahvikantinen ja kalliimpi ja basicversio on se muovinen..Eli onko näissä muutakin eroa hinnan ja kansiformaatin lisäksi? Eli just noit piilobiisei yms???
se limited edition ole se missä 2 dvdtä ja toinen on niitä bamin sekoiluja jos tarkoitat sitä...
- löde
lavs kirjoitti:
se limited edition ole se missä 2 dvdtä ja toinen on niitä bamin sekoiluja jos tarkoitat sitä...
Molemmis devareis samat spessut(digi-muovikantinen), jos jaksaa hakkaa viel pidempään, voi napata viel alkupään hitin stigmata diabolin!!!!
- GoneWithTheSin
Mä löysin yhen Funeral of hearts jutun jostain.. Jonkun haastattelujutun..
- haastattelut
missä valikossa ja millä nimikkeellä ne haastattelut on tuolla levyllä?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ihanasti alkoi aamu: SDP:n kaula kokoomukseen jo 6,9 %-yks
Lindtmanin I hallitus on tukevasti jytkyttämässä laittamaan Suomi kuntoon Orvon täystuhohallituksen jäljiltä, jonka kann4442989Teidän persujen pitäisi välillä miettiä kuinka Suomen talous saataisiin kuntoon
Ja lopettaa tuo tyhjänpäiväinen maahanmuuttajista höpöttäminen. Teillä on sentään rahaministerin salkku tällä kierroksel1372235- 1292051
Kaninkolojen vaikutus?
Vinkki sinkkumiehille: jos haluatte kunnollisen täysijärkisen naisen, niin kaivautukaa ulos kaninkoloistanne ja parantak2081304Kuka omistaa entisen Veljeskodin?
Kenellä on varaa pitää hiljattain remontoitua rakennusta tyhjillään? Tehdäänkö siitä Suomen kallein kirpputori vai mikä71285Martina ei mennyt naimisiin
IS 17.9: Martinan häät peruuntui, tajusi, ettei ollut oikea aika. Rahat meni hevosiin. On edelleen parisuhteessa Yhdysva1511243Persut ei kestä heidän johtajistaan tehtyä huumoria
Laajalti tiedostettu tosiasia on, että autoritaariset johtajat ja erinäiset diktaattorit eivät kestä heidän kustannuksel281218- 81036
- 561011
- 37765