BDSM, mistä sopiva partneri?

Anonyymi

Olen lueskellut tuolta BDSM-baarista juttuja, kun kiinnostaisi vähän aihe. Aina kuitenkin päädyn jättämään asian sikseen, kun tuntuu, että siellä meininki on vähän kuin liian asiantuntevaa. Sinänsähän se on oikein hyvä, mutta en ole itse kiinnostunut mistään hifistelystä. Kiinnostaisi seksi sellaisen miehen kanssa, joka tykkää alistaa. En edes tiedä miksi sitä kutsua, kun tuolla on pitkät keskustelut jo esim siitä, mitä eroa on sillä onko master, dom, dominant jne. Ja kaikille erilaisille suhteille vaikka kuin paljon nimityksiä. Liian suuri viidakko ruveta kaikkia opettelemaan ja pohtimaan. Lisäksi tuntuu, että meininki on itselleni vähän liian pitkälle menevää. En halua olla mikään 24h orja, enkä missään omistuksessa, vaan harrastaa vakkaristi jonkun kanssa vähän kinkyjä sessioita. Ei mitään älytöntä, missä aina mennään uusille rajoille, ja murretaan henkisesti, ja mikä saa itkemään tms. Mutta kuitenkin asiansa osaava mies, jolla on asiasta kokemusta. Mistä semmoisen löytää? Tuntuu, että olen ehkä liian lässy monelle, kun ei kiinnosta mikään ääripäihin venyminen, joka juuri tuntuu tuolla olevan se juttu.

5

815

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Esimerkiksi täältä😉 tiedän mistä puhut

    • Anonyymi

      Iltaa, tunnen tuskasi erittäin hyvin. Kaikki tuollaiset ”skene” hömpötykset oikeastaan aiheuttaa vaan ahdistusta, miksi bdsm leikeistä ei voisi muka nauttia turvallisesti ilman pro porukan fiilistelyitä?! Kävin joskus itse pyörähtämässä bdsm baarissa ja oksennus tuli suuhun, välittömästi. Ei tarvitse enää mennä uudelleen.

      Oon itse ns. kotikutoinen Dom, en ehkä paras sitoja enkä monessakaan muussa asiassa. Mutta ne tavalliset ihanat sub henkiset naiset joiden kanssa olen ollut sessiosuhteessa, ovat nauttineet yhteisestä ajasta erittäin paljon. Jokainen kohtaaminen on yksilöllinen, jokaisen kanssa muodostuu omanlainen juttu. Olen luontaisessa tilassa dominoidessa, kuten nämä naisetkin alistuneena. Parasta !!

      Lukiessani aloittaja sun kirjoituksen, koin tietyllä tapaa yhteyttä kanssasi. Haetaan molemmat samanlaista yhdessäoloa, samanlaisilla lähtökohdilla ja arvoilla. Ois mukava jutella kanssasi lisää aiheesta.

      T: Daddydom41 (Hki)

      • Tein tilin tänne myös, joten voit halutessasi (tai muut alistumisesta kiinnostuneet tavalliset naiset) tulla treffien puolelle juttelemaan "anonyymisti".


    • Kuinka vanha olet ja mistä?Minä olen itse masokisti mutta sen takia tiedän mitä masokistit haluavat mutta tietysti joudut kertomaan minulle mitä sinä haluat mutta minä voisin tyydytä sinua jos tulet mun luo eli asut niin lähellä minua että voin tulla sinulle!

    • Hei,

      itselläni oli juuri kuvailemasi kaltainen suhde 25v tytön kanssa vuoden verran, ja etsin uutta leikkiseuraa. Kokeilimme yhdessä kaikkea mikä kiinnosti, ei liian vakavalla naamalla. Hän piti paljon piiskasta ja sitomisesta, ja päädyimme myös ostamaan erilaisia leluja. Laita yv viesti, niin jutellaan lisää.

    Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sun ja kaivattusi

      ikäero? Kumpi vanhempi, m vai n?
      Ikävä
      88
      1507
    2. Kesän odotuksia hyrynsalmella

      Kyllä kesällä hyrynsalmellakin on mahdollisuus osallistua kylän menoon monella tavalla . On kaunislehdon talomuseolla
      Hyrynsalmi
      10
      1370
    3. Kai sä näät

      Ku sua katson et olen aika rakastunut. Rakkaus ei vain ole aina niin yksinkertaista
      Ikävä
      75
      1146
    4. Mikä on ollut

      Epämiellyttävin hetki sinun ja kaivattusi romanssissa?
      Ikävä
      115
      1109
    5. Katsotko mieluiten

      Kaivatussasi mitä?
      Ikävä
      66
      1068
    6. Tämän hetken

      Terveiset kaivatullesi ⬇️
      Ikävä
      72
      955
    7. Vieläkö sä toivot

      Meidän välille jotain?
      Ikävä
      68
      895
    8. Anne Kukkohovi ei myykkään pikkuhousujaan

      Kyseessä oli vain markkinointitempaus. Anne höynäytti hienosti kaikkia ja Onlyfans-tilinsä tilaajamäärä lähti jyrkkään n
      Maailman menoa
      254
      881
    9. Voi Rakas siellä

      Olet ollut mun ajatuksissa taas koko päivän. Olet ihmeellinen kertakaikkiaan ja arvostan sinua niin paljon❤️Minulla ei o
      Tunteet
      12
      821
    10. Pidätkö kaivatustasi

      Minkä vuoksi erityisesti? Mikä hänessä vetoaa?
      Ikävä
      33
      803
    Aihe