Siitäs sait Aimo

Se oli helmikuu ja 2020, since you took your love away.. Paremman luulit saavas ja sanoit että ansaitset kultaa. Sinä ansaitset turbaan. Kuka täys järkinen thai aimo ottaa sian tällaisen hienostuneen karatemestarin tilalle kuka? Kun mä olen lopettanut sä näytät siltä kuin panda karhu olis syönyt tonnikalapitsan kedsupilla..
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/8024d0f5-5729-4045-ac4f-76fd35c54a8f

6

84

    Vastaukset 6

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kuka kääntää resujen kuitit ja litterat nyt??

      • Anonyymi

        Naisen pitää kestää”

        Kun vihervassarit johtaa maata niin tulos on tämä. Mitä enemmän loisijoita he saavat Suomeen asumaan niin sitä enemmän heille kertyy rahaa vuokratukien kautta. Mitä enemmän loisijoita niin sitä enemmän kanttajia vihervassareille.
        Esimerkisi Kojamo on täysin vihervassareiden hallussa ja vuokratuet menevät suoraan ay. liikkeiden taskuun. Kojamon tj senkun hykertelee käsiään ja puolustaa henkeen ja vereen Kojamoa. Kojamohan ei maksa vero, koska se on yleishyödyllinen toimija vuokramarkkinoilla.

        Nyt paljastui kuinka Tradeka vuokraa hoitajia HUSille 400€/ päivä. Voitto menee suoraan vihervassareille. Hyvä Hutisalo!!

        Tuulivoltti teki 2020 huipputuloksen 73,2 miljoonaa euroa ja voitto jaettiin Hutisalon puolison sisäpiirille. Ilmankos Hutisalo on intohimoinen tuulisähkön kannattaja.
        Nainen ei aluksi uskaltanut kertoa tilanteestaan suomalaisviranomaisille.

        – En tiennyt Suomen lain sisältöä, ja arabikulttuuriin kuuluu, että naisen pitää kestää kaikki, mitä mies aiheuttaa, hän kertoi.

        – Hän kohteli minua samoin kuin olisimme edelleen olleet Irakissa.

        Mies oli vaimostaan äärimmäisen mustasukkainen. Pahoinpitely saattoi seurata esimerkiksi tilanteesta, jossa vaimo oli tavannut muita henkilöitä vastaanottokeskuksen keittiössä.


    • Anonyymi

      Kalat asuu veessä
      kuu ja tähdet taivaalla
      Mut sensei se voi purjehtia unilaivalla

      Maailmassa monta on ihmeellistä asiaa
      se hämmästyttää kummastuttaa senssunumbaa

    • Anonyymi

      Tuliko Karhulle palloseura ja maha?

    • Anonyymi

      panda karhu ei syö tonnikalapitsoja kedsupilla.....

      ( katsoin kooklesta)

      • Anonyymi

        Sitten Sensei-Panda tuhisi ja puhisi
        Suutahti ja nenäkarvansa pyyhkäisi
        Kellohameeseensa tämän rekkamiesten
        Ravintolan 2v pöytäliinoista tehtynä sitten ollen


    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Anni Ihamäki saa tylyä kommenttia TTK:sta - Erityisesti tämä "vääryys" ärsyttää

      Kaikille ei ole mieleen se, että Anni Ihamäki on mukana uudella Tanssii Tähtien Kanssa -kaudella. Ihamäki saa varsin ty
      Kotimaiset julkkisjuorut
      40
      1266
    2. Päivän Riikka: Pandan suklaatehdas Jyväskylästä Viroon

      Menkää töihin! Viroon! --- Liki sata vuotta kestänyt suklaantuotanto makeisvalmistaja Pandan tehtaalla Vaajakoskella pä
      Maailman menoa
      298
      1093
    3. Tiesitkö? Vappu Pimiän ensimmäinen aviomies ei ole Teemu-rakas

      Vappu Pimiä on tätä nykyä naimisissa Teemu Huuhtasen kanssa. Pimiä on toista kertaa naimisissa, sillä ensimmäinen liitto
      Kotimaiset julkkisjuorut
      25
      919
    4. Mitä et ole valmis sietämään ihmissuhteissasi ja miksi?

      Aiemmin jo kyseltiin mitkä vaatimukset olivat mielestänne liiallisia. Kyselläänkin nyt sitä, että millaisilla asioilla s
      Sinkut
      299
      910
    5. Älä nyt ylikuormitu vaikka sinusta pidänkin rakas nainen

      Tiedän, että olet minulle oikea. En halua pilata tätä juttua malttamattomuudella, mutta epäilen. Haluan vain olla lähel
      Ikävä
      33
      781
    6. Treffi-ilmoituksia!

      Tähän avaukseen voipi treffeille halukkaat laittaa oman - lyhyen - vapaamuotoisen hakunsa,burneri emaileinee). Tavoitte
      Sinkut
      193
      662
    7. Kai mua vähän

      Masentaa tämä kaikki. Tämä koko meidän välinen juttu on niin vaikea… Voitaisiinko molemmat lopettaa tilanteen ruokkimine
      Ikävä
      106
      621
    8. Riittäisikö se

      Että nähtäisiin viikonloppuisin? Naiselta.
      Ikävä
      61
      585
    9. kolme tunnistetta kaivatustasi

      Anna kolme tunnistetta kaivatussasi!
      Ikävä
      35
      543
    10. Olenko käsittänyt oikein?

      Tykkäät, mutta et halua mitään (ymmärrän kyllä syyn miksi et).
      Ikävä
      40
      536
    Aihe