https://www.tivi.fi/uutiset/tubutin-paivittyi-naita-ominaisuuksia-ei-aiemmin-siita-loytynyt/383420b1-8c48-4c64-909a-e71ae5d9dbb9
Nyt kaikki peräkammarin pojat tubutinta uusimaan. Samat ultra-toimimattomuudethan siinä toki on, niin kuin edellisissäkin, mutta ainahan sitä voi kokeilla niin pitkään, kunnes bios poksahtaa tai prossu kärähtää.
Nyt kaikki peräkammarin pojat tubutinta uusimaan. Samat ultra-toimimattomuudethan siinä toki on, niin kuin edellisissäkin, mutta ainahan sitä voi kokeilla niin pitkään, kunnes bios poksahtaa tai prossu kärähtää.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Windowseja posahtaa 22000 kpl tunnissa.
0 olisi ollut oikea arvaus. Valitettavasti et saanutkaan pääpalkintoa.
Ihanasti toimivat Windowsit vielä silloinkin, kun ne viedään SER-konttiin. Miksi muuten tubutinpojat hakevat ne sieltä takaisin koteihinsa eli peräkammareihin?
Sellaista se idiotismi teettää.
Mukamas "toimivia" koneita raahataan romuksi 200 miljoonaa vuodessa.
Käyttis mennyt vanhaksi! Mutta tätähän eivät tubutinpojat käsitä, kun siitä tubuttimesta löytyy haittaohjelmatkin joskus 5 - 10 vuoden päästä. Ja uusissakin tubuttimissa samat bugit ja toimimattomuudet.
Pitäisikö jo jättää tubuttimet rauhaan, koska niiden käyttäjälukemat ovat 0 pilkku jotain %. Ei siitä mitään sotaa enää synny.
Linukseja poksahtaisi sen 200 miljoonaa joka päivä, jos niitä vain olisi niin paljon!
Mutta kun niitä ei ole kuin muutama ja nekin asennettu entisiin Windowskoneisiin, koska ne toimii ihan hyvin ser-kontistakin otettuina.
0,01% on oikea lukema. Se määritetään usein olemattomaksi, koska juuri mikään taho ei laske niitä enää miksikään.
Juu, tuo on todellinen, TÄMÄN hetken lukema ja alaspäin menee koko ajan.
Tubutinpojille riittää, kun vain heität jonkin tietokoneen osan maahan, niin heti he syöksähtävät sen perään, katsoakseen onko se mahdollisesti hyödylline osa. Siinä on palkintoa heile yllin kyllin.
Näkisitpä heidän liiterinsä! Täynnänsä tietokoneen koteloita ja muita osia, joilla he eivät tee mitään. Kerättävä silti on.
Heh heh heh..... Tuttu juttu meikäläiselle. Mutta nyt jo ohi, en aio asennella enää mitään tubutinta enkä lubutinta enkä deputinta jne....
SER.kontti on tubutinpojan toinen koti!
Lakatkaa jo mollaamasta tubutinpoikia. Eikös heitä ole jo mätetty tarpeeksi. Ymmärrättehän, jottei puulusikalla annetulle, voi hopeakauhalla vaatia.