miten toimii hammashoito ILOMANTSISSA, onko osaavat lääkärit?
hammashoito
Anonyymi
151471
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Kyllä on ollut koulun käyneitä oikeita hammaslääkäreitä. Ei ou kukaan kysyny neuvoa potilailta.
Ei osaa
Ei oo hammaslääkärii eikä mitään muutakaan lääkärii. Laitat vain karhu rihman hampaan ympärille ja toisen piän oven kahvaan. Vuottelet sitten nojatuolissa kun joku tulee kylään ja riuhtasoo oven auki. Ongelmasi hoituu helposti ja nopeasti.
Eikös siellä kaikki paikkaa?
Hyvin toimii !!
Eikös muo liene, kun koulunsa käyneet. Vai mitä haet asialla?
Mies hammaslääkäri ystävällinen ja hyvä.
Onkos se kollega epäystävällinen?
Kauan sitten Katinkan nurkalla suoritettiin näsäviisauden hampaan poisto kaikille halukkaille.
Linja autoaseman takana suoritettiin hampaan poistot aikonaan kaikkein tehokkaimmin. Olipa näsä viisas tahi muuten jos vittuili.
Hyvin toimii jos saat ajan. Tahtovat nykysin perua annetut ajat ja ajattaa ympäri maakuntaa jos kipuja.
Mainiosti on toiminut. Turistina kahtena kesänä olemme tarvinneet hoitoa hammaspaikan lohkeamiseen ja särkyyn. Ovat laittaneet kuntoon ilman ajanvarausta ja laskuttaneet kotikuntaamme. Mikä tuuri, että nämä tapahtuivat juuri Ilomantsissa! Kiitos!
Tuskimpa saat enää tulevana kesänä. Jollet ole hammaslääkärin jälkeläinen
Ei valitettavasti ole. Eikä ole ollut edeltäjänsäkään.
Hyvin toimii.