Kaipaan niin ruskeiden silmiesi lämmintä katsetta.

Nämä vihreät silmät uppoutuivat niihin mielellään.

Pieniä hetkiä - Suuria tunteita

Toivottavasti nähdään vielä.
24839
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 24

Vanhimmat

Missä tapahtui?

Äänestä
  • Ulkosalla..

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Ulkosalla..

    Kerro tarkemmin

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Kerro tarkemmin

    Tuo ei ollut ap:n vastaus, mutta samoin olisin voinut vastata. Sen verran voin kertoa, että siellä samaisella pihalla missä niin monesti ennenkin, tutussa paikassa.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Tuo ei ollut ap:n vastaus, mutta samoin olisin voinut vastata. Sen verran voin kertoa, että siellä samaisella pihalla missä niin monesti ennenkin, tutussa paikassa.

    Joku kerrostalon piha

    Äänestä

Naisen vai miehen ruskeat silmät?

Äänestä
  • Naisen tietysti. Sivusta kerron.

    Äänestä

  • Itse kaipaan miehem ruskeita silmiä matinkylästä.Vihreä silmääisenä.mutta alkaa kaippu haalistua pikku hiljaa.Aika tekee tehtävän ja sillä on vaimo,perhe siteinä tuotu ajat sit.

    Äänestä

En usko, että niin tapahtuu ainakaan minun kohdallani.

Aloittajasta ja hänen kaivatustaan en tiedä.
Kaikkein eniten kaipaan ihmistä rajan takana, ja yritän keksiä, että millä minäkin pääsisin sinne - mahdollisimman siististi ja varmasti.

Hänellä oli kauniit siniset silmät, kuin ruiskukat, iloinen mieli , valoisa luonne ja lämmin sydän, ainakin läheisilleen.

Tunsin joskus miehen, jolla oli aidosti vihreät silmät. Mutta se siitä. Hänestä on nimittäin tullut tavattoman ilkeä ja kostonhimoinen - minua kohtaan. Joten niitä vihreitä silmiä, vaaleahkon tukan alla on ihan turha muistella.

Äänestä

Ikävä sinua. Olet ihana. Laita viestiä.

Äänestä

Täytyyhän meidän, muu olisi tuhlausta ja säälikin.

Äänestä

: )

Äänestä

Hymyilet kauniisti mutta et mitään sano ..

Äänestä

Kaikilla on se ruskea silmä, toiset on siitä niin pal kiinnostuneempia ku toiset.

Äänestä
  • Niinpä kaikilla ainakin yksi ruskea silmä, joillain kaksi tai kolme!

    Äänestä

Sori vaan, mutta minun silmät ovat vihreät, senkin dildou.

Äänestä
  • petolliset sanotaan...

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    petolliset sanotaan...

    Miksi petolliset? Ja kuka niin sanoo?

    Äänestä

Naiselta miehelle on aloitus. Ja ollaan silmiin katsomisen lomassa myös juteltu. Hienoja hetkiä, ihania muistoja. Ikävä on kaikkea sitä, häntä. Ap

Äänestä

Ap etsi mut somesta ja laita viestiä. En löydy fbsta.

Äänestä

Näihin ei lähdetä.

Äänestä
  • Miksi ei lähdetä? Utelias kysyy.

    Äänestä

Jännä että miehellä on vihreät ja naisellasi jota mietit on ruskeat silmät 🤔

Äänestä
  • Eiku toisinpäin lue aloitus oli naiselta miehelle.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Nämä vihreät silmät uppoutuivat niihin mielellään.

Pieniä hetkiä - Suuria tunteita

Toivottavasti nähdään vielä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu