Koronamäärät laskee

Heti kun Kajaanissa laitettiin rajoitukset, niin tartunnat väheni huomattavasti.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kuka oikeasti vielä uskoo pcr-testien tulokseen? Tämä viimeisin tempaus oli ainoastaan pelottelupuheenvuoro niille, jotka eivät ole vielä ihmiskokeeseen osallistuneet. Euroopassa 22 000 rokotteeseen kuollutta, ja yli 2 miljoonaa pysyvästi vammautunutta, siinä teille tilastoa.

Äänestä

Jos rokottamisen jälkeen on kuollut 22 000 ihmistä niin ei taida poiketa Euroopan kuolleisuusmääristä ennen koronaa. Yli 80 vuotiaat tuppaa kuolemaan jossain vaiheessa.

Äänestä

Montako miljoonaa on koko euroopan väkiluku? Aika monta , niin joku 22000 on prosentuaalisesti kärpäsenpaska valtameressä. Kuinka moni 22000 on lääketeiteellisesti varmasti todennettu kuolleen rokotteeseen? Älkää ihmiset höperehtäkö vaan katsokaa suomen lukuja ja ottakaa se rokote.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Heti kun Kajaanissa laitettiin rajoitukset, niin tartunnat väheni huomattavasti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu