Bemari poitsu.

Sattupa taas kerrankin, ettet huomannu, että viereisellä kaistalla onkin turbo supra.. Älä menetä yöunias, vaikka jäit, kun kylätienviitta.. Kyllä naurettiiin kotona, et mihinkähän hävis poitsun ego nytten.... Sori vaan.. kuljet perässä. Käännä se lippa eteenpäin ja ole, kuin mies. Ja kerro, jos kaikki takavalot ei pala meillä... ; )
18100
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 18

Vanhimmat

Miu ukollain on suihkumoottor samara kuulehan sie priha jos sie viivalle haluut ni tuuppa rantakyllää ni iikori kyykyttää siun japsiromun lavalla hää onnii sellane mies että usuttaa vielä meijän suven siun kimpuus

Äänestä

Luulenpa,+että+lähes+100%:lla+varmuudella+Supra-kuskillakin+oli+lippalakki+taaksepäin.

Äänestä
  • Luulenpa, ettei mitään Suprakuskia ollutkaan. Tod.näk. ei myöskään bemaria. Oli vain (ja on varmaan edelleen) muuan mielenhäiriöinen reppana, joka purkaa turhautumistaan tällä sivustolla.

    Äänestä

Mitä aloitus kertoo aloittajasta ??

Äänestä
  • Sitä mietin itsekin. Luuleekohan olevansa jotenkin parempi tai turvallisempi autoilija?
    Muutenkin nämä paikkakunnan pukukoodipellet naurattavat muotivinkkeineen. Eli pätääkö lippa olla eteen- vai taaksepäin. Entä puvun kauluksen pituus, paidan ylänappi auki, muotivärit muutenkin?
    Taitaa olla jotain Huuko Possia koko konkkaronkka ja pohjimmaisena jäkäti-jäk.

    Äänestä

Molemmille teille säälittäville keskosille, niin supra- kuin bemaripojullekin tiedoksi että tie ja liikenne ei ole mikään kiihdytys- ja kilparata.
Siinä pelissä voi mennä paitsi ajokortti, mutta myös henki itseltä taikka toisilta, jopa täysin viattomilta.

Äänestä

Ainakin kahdelta suprabemaristilta lähtenyt taas kortti joensuussa viikonoppuna:
116 kmh 60 alueella ja 169 kmh 100 alueella.
Hyvä poliisi! Lisää vaan, noita paukapäitä tuntuu valitettavasti riittävän.

Äänestä

Melekonen palikka tuo ketjun aloittaja...

Äänestä
  • Varsinainen palikoiden palikka

    Äänestä

  • Pa-likka.

    Äänestä

Minulla on mankissa tehoilman putsari. Keulii ihan sikana, jalat maassa.

Äänestä
  • Minulla on tehokalsarit. 6 hevosvoimaa.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Minulla on tehokalsarit. 6 hevosvoimaa.

    Ei varmaan, jos funderpaumista saa 3 HP:tä lisää. Pierubokseresita Max 0.5hp/2nm

    Äänestä

Isänkö turbo subralla sait leikkiä yleisellä ajoradalla, luulisi noin pinkeellä iskälle olevan varaa kustantaa kersalleen yksityinen kiitorata??

Äänestä

Eli.. Osui ja uppos.. "smile"

Äänestä
  • Onneksi et osunut, mutta upota joutaisit. Täysin aivoton tyyppi jolla ei pitäisi olla autoa eikä ajokorttia. Yleinen, liikennöity tie EI ole mikään kilparata. Tajusitko?

    Äänestä

Aloittaja vaikuttaa niin tyhmältä että tuskin edes itse tajuaa olevansa tyhmä...

Äänestä

Pöteröllä suprajohteet oikosessa, sattuuhan näitä oikosulkuja ja viäriä alotuksia.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Sattupa taas kerrankin, ettet huomannu, että viereisellä kaistalla onkin turbo supra.. Älä menetä yöunias, vaikka jäit, kun kylätienviitta.. Kyllä naurettiiin kotona, et mihinkähän hävis poitsun ego nytten.... Sori vaan.. kuljet perässä. Käännä se lippa eteenpäin ja ole, kuin mies. Ja kerro, jos kaikki takavalot ei pala meillä... ; )

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu