Se tulee takaisin

Anonyymi

Enhän avaa. Enhän avaa, enhän avaa.
Tota kuului jätkä hokevan vuosi takaperin yksi yö kun siltä sitä oven avaamista vaati sinihaalarinen äijä.
No, väsytystaistelun voitti lopulta haalarihemmo ja ovli oli pakko avata. Mukaansa ne haalarityypit eivät sitä jätkää kuitenkaan ottaneet pois lähtiessään, ja siitähän sitten seurasi mielenosoituksellista toimintaa.
No. Myöhemmin oli sitten kuitenkin jotain tapahtunut sillä se jätkä on nyt ollut yli puoli vuotta poissa maisemista. Vaan... Taitaa olla taas palailemassa, kun akat kantaa siihen srn jätkän käytlssä olleeseen kämppään tavaroita, rappukäytävässä päätään aukoen. Just, samaa sukua, samaa käytöstä.
Ja toinen ounasmerkki oaluusta: narkkarikaverinsa ilmaantui kesällä pihapiiriin, taitaa olla sukulaisella asunto talossa, ja aloitti kovan kampanjan häirinnän aloittamiseksi. Tarkoitus saada yksi asukas pois, tämä kun sen puoli vuotta jossain "hoidossa' olleen mielestä pitäisi saada ralosta pois, jotta jätkällä olis mukavaa. Ja vapautuis samalla yks häkkivaraston tila jätkän tavaroille, palkintopokaaleille yms, ei muuten uskois millainen urheilija toi jätkä onkaan! Kyllä tekee kaiken mahdollisn kiusan tollanen sairas sakki, huumehörhöt, aivonsa tuhonneet kahjot, ei ole mitään rajaa. Sukuvika noilla vissiin, kuten sanottu, ne akat samaa lajia.... Öööö, kuka täällä saa häiriötä aikaa! Nimien ketäys sillä jätkällä alkoikin jo viime vuonna, että saatais harhapäätä vaivaava asukas pois, juu. Ha tiiättekö hänen käytössään mutta jonkun tohtorisnaisen omistamaan autoonkin on heitelty kanadaatteja ja jatkuvasti jahdattu jätkän muualla asuvaa poikaa joka on milloin 6 ja milloin 8vuotta vanha. Mut asioittensa hoidon toi jätkä osaa kyllä ulkoistaaaaaaaaaaaaa! Kaikki on jonkun muun hoidossa, äiti se vissiin kämpänkin niille osti! Et on hyvä porskuttaa!

2

99

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kanasalaatteja heitelty.

      Tabletti on kiva kirjoitusväline.


      Enhän avaa, enhän avaa. Enhän avaa en avaa ennen kuin viette sen toisen täältä pois!

      Hahahhaaa, eiks se saatana jo tossa näyttäny haalarihemmoille et mikä se on: en avaa ennen kuin viette sen toisen pois.

      Juu.

      Sanoisin ettei kuulu normaalin asumisen piiriin! Mut minkäs teet!
      Ettei vaan olis 'hoidossa" löytynyt kovasti uusia kamuja joita sitten alkaa näkyä pihapiirissä kun kahjo maisemiin palaa,,,,,,,,, enhän avaa, enhän avaa ja vitusti on pokaaleita!

      Sairas jätkä!

    • Anonyymi

      Ja mitähän tällä kertaa seuraavaksi?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi vanhusraiskaajaa ei ole palautettu?

      Ukkola kysyy Rantaselta, vaikka perussuomalaiset ovat olleet hallituksessa kolme ja puolivuotta. Rantasen vastaus on "
      Maailman menoa
      355
      1501
    2. Mitä kirjainta kaipaat?

      🤣🤣🤣🤣🤣
      Ikävä
      114
      1216
    3. Onko ikäerolla väliä?

      Mitä mieltä ootte? Meillä on 14 vuotta ikäeroa.
      Ikävä
      117
      1097
    4. Onko sulla rakas mitään sanottavaa?

      Lähetä tässä kaivatullesi haluamasi terveiset 💌
      Ikävä
      116
      861
    5. Katri Helena rikkoi hiljaisuuden dramaattisella uutisella: "Elossa ja ilossa ollaan"

      Katri Helena on sinivalkoinen ääni. Hänen klassikkohittinsä ovat tärkeä osa suomalaista kansanperintöä. Katri veti jääh
      Suomalaiset julkkikset
      22
      847
    6. Uusioperhe vai salasuhde?

      Mitä ensisijaisesti haluat? Pelkään, että menetän järjen sun kanssa 😉
      Ikävä
      111
      822
    7. Mulla on ikävä sua!

      Enemmän kuin ikävä... sun kanssa oli niin helppo olla ja jutella!
      Ikävä
      18
      470
    8. Otan vielä sut

      Niin on tähtiin kirjoitettu. Nainen, turha on kohtaloa juosta pakoon.
      Ikävä
      40
      468
    9. Vaikea löytää samantyylistä miestä

      Nyt on pakko avautua. Onko ketään muuta jonka on yksinkertaisesti todella vaikeaa löytää samanhenkistä kumppania kuin i
      Sinkut
      93
      451
    10. Nainen, tää meidän juttu ei ole ohitse

      Ennen kuin lihava nainen on laulanut.
      Ikävä
      36
      423
    Aihe