Kuinka yleistä on, että mies antaa persettä naiselle?

Anonyymi

Viitaten melkein samalla otsikolla olevaan keskusteluun. Niin, osa miehistä odottaa tai edellyttää naiseltaan peppuseksiä. Mutta miten on, kuinka moni heistä antaa/antaisi vastaavasti oman perseensä naisensa käsiteltäväksi?

Ja ei, mulla ei ole mitään peppuseksiä vastaan. Kunhan vain kaikki tapahtuu vapaaehtoisesti ilman painostusta, niin antaa mennä vaan.

18

3187

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Aivan liian harvoin

    • Anonyymi

      Biin theer, dan thät, got thö orgasm!

      Suosittelen.

    • Anonyymi

      Jos naista vaan kiinnostaisi, niin haluaisin kyllä. Mutta ei….

    • Anonyymi

      Mä ainanki annan ja mielelläni annankin😋 Saan sormia,tappeja,dildoa ja nyt vielä hommattiin sträppikin. Vaimoni antaa aivan mielettömiä orkkuja.

      • Anonyymi

        Juurikin näin ;) Kyllä ihanin on Nainen joka miestään sträpillä nai :)


      • Anonyymi

        upeeta


    • Anonyymi

      Aikanaan olin exän kanssa 69 ja lutka työnsi hieromasauvan mun perseeseen.
      Kun se väänsi surinan käyntiin mä laukesin välittömästi sen suuhun.
      Pikakelaus 6kk eteenpäin, olin vaihtanut leiriä ja jaoin persettä jokaiselle homolle ja sträppäri tytölle mitä löysin.

      Nykyään satunnaisesti harrastan naisiakin, mutta lähinnä pariskuntien (bi M &N) kanssa.

      • Anonyymi

        tossa haluaisin olla mukana


    • Minä ainakin annan ihan mielelläni. Kovin moni nainen ei kuitenkaan tykkää antaa miehelle anaaliin, vaikka itse tykkäisi sinne saada.

    • Anonyymi

      Vastauksena otsikon kysymykseen, oletettavassa tilastollisessa todellisuudessa varmastikin aniharva, todella pienen pieni marginaalinen ryhmä ... jo ajatus alistua roolia vaihtaen naisen pantavaksi napannee todella harvalla, mutta mikäs siinä jos kummallekin maistuu, jokaisen privaatti juttu.

      ps. Tuo voi olla ammattilaisilta pyydetty juttu, sillä osa siitä pitävistä ei uskalla sitä kumppaniltaan pyytää, kumppani ei halua tai ei edes omaa naiskumppania.

      Näillä palstoilla riskeeraa syntyä harhakuvitelma homman yleisyydestä, mutta edelleenkin suurimmalle osalle miehistä peppu on tabu ja koskematon paikka ja harva haluaa edes sormea sinne tai sen tuntumaan seikkailemaan ... kuitenkin mies voi saada paljonkin nautintoa pepustaan vaikka vain anuksen ympäristön hyväilystä tai eturauhasen rauhallisesta hieronnasta tavalla tai toisella.

      ps. Tulipa mieleen. Kuinkahna usein tai harvoin hommaa harrastavat pariskunnat liittävät mukaan rooliasuja, mies stay up ja sukkanauhoihin ymv. ja naiselle jotakin maskuliinista tai miksipä ei vastaavaa naisellista kuin miehellekin.

    • Anonyymi

      olisin heti valmis peppuni on erittäin herkkä ja syvemmällä eturauhanen myös suurta pohjaan alistuva tunne kun annat naiselle kaiken on ihanaa

    • Anonyymi

      Joka ikinen poikaystävä ja nyt aviomieskin tykänneet kun nainen hyväilee niitten anaalia.

      (Eikä kukaan niistä käyttäneet naisten vaatteita enkä minä miesmäisiä vaatteita)


      Rim jobit ja sormeilu riitti niille miehisiä miehiä esittäville "dominoiville" miehille.

      Uskaliaammat kuten aviomieheni tykkää kun käytän strap on ja panen häntä kunnolla.
      Hänkin saa tietty käyttää sitä muhun niin saan tuplana takas.
      :)

      • Anonyymi

        upea nainen olet kai saat myös itse mitä haluat


    • Minä antaisin mielelläni. Tosin seksikumppanini eivät ole siitä välittäneet, joten olen saanut vähemmän kuin olisin toivonut. Yksi seksikumppani tykkäsi siitä ja hänen kanssaan sitä harrastimme enemmänkin.
      Minusta peppuseksi miehelle on vain yksi seksin muoto. Kaikkien ei tarvitse siitä tykätä tai sitä harrastaa...

    • Anonyymi

      Vasemmistonainen nussii minua perseeseeni säännöllisesti ja alistaa
      minua muutenkin.

    • Mistähähäm sellaiseb naisen löytäisi..

    • Anonyymi

      Rakkaani sormeaa syvältä.
      Työntää dildon ja puree nännejäni, kun itken ilosta ja hyvästä

    • Anonyymi

      Naiseni on nainut mua perseeseen usein dildolla ja tykkää kun nautin siitä.
      Useamman kerran kehoittanut mua kokeilemaan,että mies panisi mua,kun tietää,että mä nautin siitä,että mua pannaan .
      Ottaisin mielelläni myös suuhun .

    Ketjusta on poistettu 14 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nato kaatamassa Petterin haaveileman Tunnin junan?

      Nato edellyttää pohjoisessa Jäämereltä Rovaniemelle saakka kapearaitesta suoraa rautatieväylää, joka maksaa paperirahaa,
      Maailman menoa
      69
      4987
    2. Puoluebarometri: Marinin hallituksella 7 parasta mittaustulosta

      Orpon hallitusta pitää huonona 2/3 kansalaisista, joka on aika hyvin linjassa hallituspuolueiden yhteenlasketun kannatuk
      Maailman menoa
      37
      3778
    3. Donald Trump pääsi samalle listalle Sanna Marinin kanssa

      Eli vasemmistolaisen Time-median top 100 jännäihmisten listalle. https://time.com/collections/time100-next-2021/5937699
      Maailman menoa
      24
      3369
    4. Vieläkö olet

      Rakastunut minuun? Minä sinuun
      Ikävä
      81
      2367
    5. Ei siinä kauan

      Menisi jos olisimme kahden
      Ikävä
      24
      1899
    6. Tekeekö hän

      Tekeekö hän sinut h*lluksi ja millä tavalla? Uusi yritys, kun edellinen aloitus poistettiin.
      Ikävä
      27
      1581
    7. Laine voitti oikeudessa

      Onnea Savonlinna! Laine voitti oikeudessa kuten arvelinkin ja lieköhän palaa valtaisuimelleen?
      Savonlinna
      40
      1532
    8. Grahn-laasonen taas todisti millaista porukkaa

      kokoomusloiset ovat...työttömät jäävät kuulemma kotiin nukkumaan kun naapuri lähtee töihin...eikös taannoin kokoomuslois
      Maailman menoa
      333
      1499
    9. Puistotyöntekijät

      Miksi ei siivoojia näy. Näin hyvät ilmat. Voisi kerätä roskat. Onko rahat loppu. 🤔🤔🤔
      Ähtäri
      15
      1475
    10. Onko kaivatullasi iso ego? Entä sinulla?

      Vaikuttaako jommankumman ego jotenkin siihen, että ette voi lähentyä?
      Ikävä
      33
      1340
    Aihe