Toyotalta kaksi uutta vetyautoa

Toyota tuo vuonna 2023 kaksi uutta vetyautoa markkinoille.
Prius polttokennoauton ja Corolla vetypolttomoottoriauton.
https://www.carexpert.com.au/car-news/hydrogen-powered-toyota-corolla-and-prius-set-to-launch-in-2023-report
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Eikä vieläkään muita kuin ostettuja sähköautoja.
Aika surkeaa.

Äänestä
  • Ei täällä vetyautoja tarvita, kun ei ole vetyäkään.. Turhaa höpinää koko vetyautot.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Ei täällä vetyautoja tarvita, kun ei ole vetyäkään.. Turhaa höpinää koko vetyautot.

    Mihin nämä 2 autoa meinataan myydä?

    Meneekö molemmat samaan paikkaan?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Toyota tuo vuonna 2023 kaksi uutta vetyautoa markkinoille.
Prius polttokennoauton ja Corolla vetypolttomoottoriauton.
https://www.carexpert.com.au/car-news/hydrogen-powered-toyota-corolla-and-prius-set-to-launch-in-2023-report

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu