Aamu valkeni ja luin ikävästä onnettomuudesta. Voimia!
Ikävä onnettomuus
19
3746
Vastaukset
- Anonyymi
Mistä tiedät oliko kannuslaisia?
- Anonyymi
En tiäkkään yhtään mitään kuin mitä netissä luki, että onnettomuus liki Kannusta jne
- Anonyymi
Mikä tuo on? Virus?
- Anonyymi
paketti auto.
- Anonyymi
äsken tuli vastaan kuljetus auto.lavalla oli sininen paketti auto pahasti kolaroitu.en tiiä liittyykö tapaukseen...
- Anonyymi
lampille päin meni.
- Anonyymi
Onnettomuusjäljet nk Riipan Suoran Kannuksen päässä. Luotisuoralla tieosuudella. Joko hirven väistö tai päihteet.
- Anonyymi
Näky olevan onnettomuus paikalla paljon puolukoita siis ihan kasoittain....
- Anonyymi
Tosi outoa ettei tästä tiedoteta mitään enempää...
- Anonyymi
se on poliisin linja nykyään.minulla menehty ystävä liikenne onnettomuudessa 80 luvulla.seuraavana päivänä oli lehdessä etusivulla nimet ja kaikki.ei tuntunu kivalta.ehkä on hyvä että omaisia suojellaan ja onko kaikkia omaisia tavoitettu..
- Anonyymi
joo komppaan edellistä.se oli en muista vuousililukua mut lainsäädäntö muuttu ettei uhrin nimeä saa sanoa ..eikä selvässä itsemurha tapauksessa..aatelkaa...70 ja 80 luvulla lehdisti sai sanoa ennen uhrin nimen kuolon kolareissa ennenku äiti tiesi..kerron teille 70 luvulla tytär kuoli auto onnettomuudessa äiti luki aamulla lehdestä tytär kuollu.joo kaikille öitä ja ollaan lojaalia vainajaa ja hänen läheisiään kohtaan kyllä poliisi ilmottaa.
- Anonyymi
No ei kai täs nimejä odotella, vaan oliko hirvi tiellä, väistikö jotain vai mistä kyse? Oliko turvavyöt?
- Anonyymi
poliisi kommentoi ens viikolla..
- Anonyymi
mitkä ovat kannustimet?
- Anonyymi
joku kysy mitkä on kannustimet..villin lännen miehet laitto ne buutsien kantapäihin niillä tökättiin hevosen kylkiin kun tarvittiin vauhtia lisää.tex willer käytti niitä.terveisin becos bill.
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 437555
Oletko keskustellut kaivatustasi muiden
Kanssa lähiaikoina? Jos, onko keskustelu ollut positiivista tai negatiivista? Vaikuttaako keskustelut mielipiteeseesi ka553737Ennen ei ollut persuja ja työttömyyttä, lääkäriinkin pääsi
Ennen oli kaikilla töitä Kauppiaille kelpasi kun saivat voittoa Yritystukia ei ollut Lääkäriin pääsi kaikki haluklaat Nu563630Tulipalossa henkilövahinkoja, itsenäisyyspäivä alkoi huonosti, poliisi tiedottaa lisää
Savonlinna https://www.como.fi/uutiset/savonlinna-henkilovahinkoja-tulipalossa-poliisi-tiedottaa-lisaa/563589- 913437
- 513054
Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue
se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod362852Antifasismi - mitä se on?
Se on äärivasemmistolaista anarkistista toimintaa joka käyttää fasisminvastaisuutta keppihevosena oikeuttaakseen toimint302504IL- KELA:n pääjohtaja, lääke- ja oikeustieteen tohtori Lasse Lehtonen sekavassa tilassa Brysselissä!
"Iltalehden tietojen mukaan Lehtosen käytös Brysselin lentokentällä on herättänyt huomiota, ja hänen olemuksensa on tulk1981985- 471581