Maalittaako ex-vangit

Anonyymi

Okt-alueella kassanainen ja miehensä myyjä varastomiespariskunta apunaan maalittanut minut melukampajalle, viharikokselle.

Voiko ihmistem käytöstä oppia manipuloimaan ja olemaan niin uhkaava että saa ihmiset sadistisrsti vahingoittamaan yhyä 15 vuotta vahtimaan vainoamaan häiriköimään, touhuamaan tauotta etupven bieessä, kadulla heillä tapana seistä tubteja päivässä, jollei ole vankilatausta ja oliko syy osoitella muita sen varmistaminen että negat huomio on muualla kuin heissä eli vahtiminen kotirauhan rikkominen

Itselleen haluavat posit huomiota että he ovatkin uhrejani kaikin tavoin, teeskentelevät uhriani. Esim alkoivat uhrikseni kun ohmettelin mikä heidän tonteissaan, pihoissaan vikana kun he usramman vuoden notkuneet pihani rajalla vaikka eivät rajanaapureitani. Mietin että ei tällaistakaan tee kukaan muu kuin se joka haluaa alistaa ja nöyryyttää, sius notku tuttujensa kanssa toistem tontin rajalla.

Tämän jälkeem kaikki pitävöt tauotonta meteliä samalla esiintyen uhrinani, esim hakkaa 15 v varaston seinää kiekolla 10 metrin päässä on silti uhri jos ei kadulla ajelee mönkijällä illat 700 neliön tontilla 10 metrin päässö kodistani om silti uhri koska joutuu oman ikkunan vieressä värkkää sunnuntaille tauottoman metelin vieraiden ihmosten parven kertoo heille olevansa uhrini täällä pitää hiljaa olla.

5 min ei ole kesällä 15 vuoden aikana että jötkä mölinö karjuminen kirkuminen ei kuulu

Itse maamittaja, tämö myyjö ei pidä muiden talon ovien paiskomisesta. Sitä ei haittaa vaikka itse paiskoo auton ovia satoja kertoja illassa miespuolisten värvättyjensä jenhikamujensa kanssa.

Tästä muistelen että onko vankilat muuten hiljaisia mutta kiviovet käy?

2

169

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      On mahdollinen että ex vanki pitää mölinä ja yrittä tehdä show vaikka kävely tiellä. Jos vanki kiistä niin ei uskoa kun aina vanki valehtelua. Iso metakka aina ex vanki tykkä pidellä ja poruka liikku kun ei omat riitä yksinän. Kerran oli vanki hakkaa tynnöri ja kielsi vaikka kaikki näki kentässä.

    • Anonyymi

      Kyllä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persuja ei aluevaltuustoissa näy

      Ei tunnu persuja paljon paikalliset asiat kiinnostavan, vaan ainoastaan ulkomaalaiset, joku Israel ja Trumpin fanitus.
      Maailman menoa
      70
      3821
    2. Päivän Riikka: Uudenkaupungin autotehdas hiljeni

      Näin ne 100 000 uutta pysyvää ei-tempputyötä yksityiselle sektorille tämän hallituksen ansiosta syntyy. Työntekijöille j
      Maailman menoa
      88
      3189
    3. Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa

      Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin
      Maailman menoa
      101
      2448
    4. Mikä ihme teitä savolaisia tuossa

      p*rs*reiässä niin kiinnostelee? Että siitä pitää päntönnään huutaa.
      Tuusniemi
      15
      1669
    5. Laita tunniste josta kaivattusi tietää sun kirjoittavan täällä

      Joku yksilöity yhteinen juttu joka on sun ja kaivattusi välillä. Tuntomerkkinä esim. punainen pipopää, tonttu-ukko tai m
      Ikävä
      70
      1438
    6. Mikä tekee naisesta

      Seksikkään ja viehättävän? Entä miehestä?
      Ikävä
      97
      1311
    7. Varusmiehen kuolema

      Ei ollut vahinko, ei aiheuttanut vaaraa muille, eikä ollut rikos, mitä jää jäljelle? Oliko kyseessä oman käden kautta lä
      Kajaani
      50
      1256
    8. Mitä ajattelet rakkaastasi tällähetkellä?

      Itse haluaisin jo hänen viereen..
      Ikävä
      55
      1073
    9. Huippu, kaupunki ostaa hotellin

      Hyvä juttu meillä on oma hotelli iloitsi Pirtihirmukin. Nyt vaan rekryt päälle ja uusi henkilökunta. Tarvitaan tekijöitä
      Ähtäri
      56
      1040
    10. Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?

      JOS siis sinä saisit päättää?
      Maailman menoa
      1
      1031
    Aihe