Maalittaako ex-vangit

Anonyymi

Okt-alueella kassanainen ja miehensä myyjä varastomiespariskunta apunaan maalittanut minut melukampajalle, viharikokselle.

Voiko ihmistem käytöstä oppia manipuloimaan ja olemaan niin uhkaava että saa ihmiset sadistisrsti vahingoittamaan yhyä 15 vuotta vahtimaan vainoamaan häiriköimään, touhuamaan tauotta etupven bieessä, kadulla heillä tapana seistä tubteja päivässä, jollei ole vankilatausta ja oliko syy osoitella muita sen varmistaminen että negat huomio on muualla kuin heissä eli vahtiminen kotirauhan rikkominen

Itselleen haluavat posit huomiota että he ovatkin uhrejani kaikin tavoin, teeskentelevät uhriani. Esim alkoivat uhrikseni kun ohmettelin mikä heidän tonteissaan, pihoissaan vikana kun he usramman vuoden notkuneet pihani rajalla vaikka eivät rajanaapureitani. Mietin että ei tällaistakaan tee kukaan muu kuin se joka haluaa alistaa ja nöyryyttää, sius notku tuttujensa kanssa toistem tontin rajalla.

Tämän jälkeem kaikki pitävöt tauotonta meteliä samalla esiintyen uhrinani, esim hakkaa 15 v varaston seinää kiekolla 10 metrin päässä on silti uhri jos ei kadulla ajelee mönkijällä illat 700 neliön tontilla 10 metrin päässö kodistani om silti uhri koska joutuu oman ikkunan vieressä värkkää sunnuntaille tauottoman metelin vieraiden ihmosten parven kertoo heille olevansa uhrini täällä pitää hiljaa olla.

5 min ei ole kesällä 15 vuoden aikana että jötkä mölinö karjuminen kirkuminen ei kuulu

Itse maamittaja, tämö myyjö ei pidä muiden talon ovien paiskomisesta. Sitä ei haittaa vaikka itse paiskoo auton ovia satoja kertoja illassa miespuolisten värvättyjensä jenhikamujensa kanssa.

Tästä muistelen että onko vankilat muuten hiljaisia mutta kiviovet käy?

2

235

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      On mahdollinen että ex vanki pitää mölinä ja yrittä tehdä show vaikka kävely tiellä. Jos vanki kiistä niin ei uskoa kun aina vanki valehtelua. Iso metakka aina ex vanki tykkä pidellä ja poruka liikku kun ei omat riitä yksinän. Kerran oli vanki hakkaa tynnöri ja kielsi vaikka kaikki näki kentässä.

    • Anonyymi

      Kyllä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille

      Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.
      Maailman menoa
      343
      2799
    2. SDP pelastaa uppoavan Suomen

      2027 kun SDP voittaa ylivoimaisesti vaalit alkaa Suomen uusi raju syöksy kohti täystyöllisyyttä ja turvallisempaa yhteis
      Maailman menoa
      65
      2266
    3. Kauppalehti - Törkeä skandaali paljastui: Espanja käytti EU-rahoja ihan muuhun kuin piti

      Espanja on käyttänyt miljardeja euroja EU:n elpymisavustuksia eläkkeisiin ja sosiaalimenoihin – ja pyytää lisää. Espanj
      Maailman menoa
      78
      1939
    4. Jopa Espanjassa talous kasvaa, Purra vain irvistelee

      Huomaa kuinka Purra on Suomen historian huonoin miniseteri, joka ei ole saanut aikaiseksi kuin tuhoa, Siis jopa vasemmis
      Maailman menoa
      65
      1581
    5. Mitä haluaisit sanoa hänelle tänään?

      Kerro tähän viestisi. 🍭🍡🍦
      Ikävä
      140
      1522
    6. Minkä ikäinen

      on kaipaamasi ihminen? Minä vuonna syntynyt?
      Ikävä
      69
      1119
    7. Uuden upotuskasteen vaiettu ongelma

      Alkuseurakunnan kaste oli useamman vuosisadan upotuskaste, joka toimitettiin joko ulkona luonnon vesistöissä tai kasteki
      Kaste
      102
      1019
    8. Raiskaukset loppumaan?

      Onko kenelläkään tiedossaan tuloksellisia keinoja saada väkisinmakaaminen loppumaan tai edes vähenemään? Lainsäädännön
      Sinkut
      255
      936
    9. Tsemii Pete ja Linda! Tässä tärkeät kellonajat Euroviisut-viikon ohjelmista tv:ssä!

      Euroviisut järjestetään Wienissä Itävallassa 12.-16. toukokuuta. Tsemii Pete ja Linda kisaan! Vetäkää Suomelle voitto Li
      Euroviisut
      7
      918
    10. 39
      800
    Aihe